Участь студентів КиМУ в програмі Британської Ради
“Активні громадяни” (“Active citizens”)

26-28 вересня 2016 року студенти Юридичного інституту та Інституту журналістики Київського міжнародного університету спеціальностей «міжнародне право» та «журналістика» стали учасниками триденного тренінгу “Активні громадяни” (“Active citizens”) програми Британської Ради для молоді в галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Проект стартував 2009 року і реалізується понад у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань і навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та розв'язанню конфліктів у масштабі всієї України, насамперед на Сході України.

Мета тренінгів – залучити до співпраці активних членів громадських організацій, учнівський і студентський актив, свідомих і небайдужих жителів міста, що готові ініціювати, реалізовувати та підтримувати проекти в різноманітних напрямках соціальної сфери для поліпшення загального благополуччя та сталого розвитку нашої місцевості.

Активні громадяни – це конкретні люди по всьому світу, які прагнуть змінити світ на краще у своїх громадах.

У тренінгу взяли участь 12 студентів КиМУ. Кожен учасник тренінгу отримав сертифікат міжнародного зразка та можливість продовжити навчання на всеукраїнських семінарах і тренінгах Британської Ради:

• Аврам Тайя, Мейсар Костянтин, Мандибура Денис – III-й курс, міжнародне право;
  • Лисак Крістіна, Кацан Ольга, Тверда Олександра, Брицун Даша, Скобельська Анастасія, Слаква Вікторія, Рудакова Тетяна, Майданік Яна, Білоус Леонід - I-й курс, журналістика.
  • У межах програми “Активні громадяни” Британська Рада організовує міжнародні навчальні візити активних учасників проекту з України до інших країн-учасниць проекту, надає міні-гранти на реалізацію соціальних проектів обсягом до 500 фунтів (15 000 грн).

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ