День Польщі В Київському міжнародному університеті

07.12.2016

Символом майбутнього поглиблення співпраці Київського міжнародного університету з університетами – партнерами став «День Польщі в КиМУ», який відбувся 7 грудня 2016 р. Учасниками заходу стали Вища Школа Бізнесу в Домброві Гурнічій, Сопотська Вища Школа та Вища Школа Туризму та Готельного Бізнесу міста Гданська. Саме з цими вищими навчальними закладами Польщі Київський міжнародний університет успішно реалізує спільні освітні програми зі спеціальностей - міжнародні відносини, менеджмент, інформаційні технології, європеїстика (міжнародні економічні відносини), європеїстика (соціальні комунікації та медіа), управління підприємницькою діяльністю у туризмі, за якими студенти отримують європейські дипломи. Саме тому найактивнішими учасниками свята стали студенти, які навчаються за вищевказаними спеціальностями, демонструючи прекрасне володіння польською мовою, знаннями з історії та культури Польщі.

До участі долучилися також учні шкіл, ліцеїв і гімназій м. Києва: Гімназії №48, Скандинавська гімназія, «Гармонія», №136, Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов, Ліцей КиМУ, ЗОШ №197, №60, Коледж КиМУ, студенти КНУКіМ.

Святкування Дня Польщі в КиМУ розпочалося низкою заходів, у яких взяли участь 320 як студентів, так і школярів, а саме:

• майстер-клас «Переговори в бізнесі»;
  • кіноклуб “TRUCTUS” – «Кіномова Анджея Вайди»;
  • круглий стіл «Європейські цінності та стандарти у сфері освіти – запорука успішної інтеграції України в європейське співтовариство»;
  • інтелектуальна гра «Захоплююча подорож Польщею»;
  • вікторина «Відносини Польщі та України: минуле і сучасне»;
  • конкурс-презентація «Україна і Польща – спільний інформаційний простір»;
  • ділова гра-тренінг «Стратегія успіху».

Усі учасники заходів отримали сертифікати учасників від організаторів свята (три польські ВНЗи та КиМУ), а переможців чекали сюрпризи на урочистій частині, перед початком якої всі учасники мали змогу покуштувати кондитерські вироби, вироблені за польськими рецептами (мазурики, пляцки, пиріжки «Зебра», «Сезамовець» та ін.), сфотографуватись у фотозоні.

Урочиста частина Дня Польщі в КиМУ розпочалася вступним словом президента Київського міжнародного університету, проф. Х.В. Хачатуряна, вітанням заступника директора Інституту модернізації освіти МОН України, проф. К.М. Левківського.

Гості з Польщі - др. Рафал Ребілас (заступник декана факультету прикладних наук Вищої Школи Бізнесу в Домброві Гурнічій); др. Анна Шимчак (декан економіко-суспільного факультету Сопотської Вищої Школи); др. Мирослав Борущак (проректор Вищої Школи Туризму та Готельного Бізнесу м. Гданськ) презентували свої навчальні заклади та спільну освітню програму, а також відзначили нагородами переможців конкурсів, вікторин, ділових ігор.

Переможцями стали:
  • Інтелектуальна гра «Захоплююча подорож Польщею»:
  • гран-прі – команда «Молодість» (Коледж КиМУ);
  • «Оригінальність презентації» - команда Скандинавської Гімназії;
  • «Креативність» - команда СШ №48.
  • Вікторина «Відносини Польщіі України: минуле і сучасне»:
  • гран-прі – Іван Авраменко (гімназія «Гармонія»);
  • «Воля до перемоги» - Ліза Манухіна (Скандинавська гімназія);
  • «Найкраща презентація відносин України і Польщі» - Дарія Абрамова (СШ №197);
  • «Ерудиція та креативність» - команда гімназії №136;
  • «Креативність» - Євгеній Брезгунов (Коледж КиМУ).
  • Ділова гра «Стратегія успіху»:
  • гран-прі – Медвідь Ася (Ліцей КиМУ);
  • «Креативність» - Тетяна Попова (Ліцей КиМУ);
  • «Натхнення і талант» - Олексій Хілінський (Коледж КиМУ);
  • «Мужність та воля до перемоги» - Дмитро Камінчук (гімназія №48), Дарія Мельникова (Коледж КиМУ);
  • «Відмінне володіння польською мовою» - Микита Луценко (спільна програма КиМУ та Вищої Школи Бізнесу з міжнародних відносин).
  • Конкурс-презентація «Україна і Польща – спільний інформаційний простір»:
  • «Успішна реалізація творчої ідеї» - Дмитро Устінов (Гімназія «Гармонія»).

Польські колеги відмітили також високий рівень висвітлених наукових студентських досліджень, представлених у межах круглого столу «Європейські цінності та стандарти у сфері освіти – запорука успішної інтеграції України в Європейське співтовариство», і вручили нагороди:

• «Кращий виступ» - Аміра Ітауі (студентка КиМУ);
  • «Творчі досягнення» - Сергій Мамон (студент КиМУ).

Др. Мирослав Борущак (Вища Школа Туризму та Готельного Бізнесу м. Гданськ) вручив нагороду викладачу Інституту телебачення, кіно і театру КиМУ Максиму Сергійовичу Велущаку за високий рівень презентації творчості польського режисера театру і кіно Анджея Вайди на засіданні кіноклубу «TRUCTUS», а також поздоровив студенток КиМУ Анастасію Чоботок і Анастасію Єгункову з перемогою в номінації «Творчі натхнення».

Упродовж усієї урочистої частини святкування Дня Польщі в КиМУ студенти, гості перебували в атмосфері дружби, тепла, були приємно вражені чудовим володінням польською мовою ведучих Нікіти Луценка, Аліни Гриценко, Магомеда Магдієва, Лізи Осадчої, прекрасними музично-хореографічними композиціями (Ушаков Юрій, Вікторія Бишовець, Крістіна Петренко, Ірина Февчук), вокальними виступами польською та українською мовами (Ілля Анадський, Анастасія Єгункова, Анастасія Чоботок, Євгеній Гаврик, Оксана Малогулко), які викликали шалені оплески, крики «Браво!»

Наприкінці урочистої частини президент Київського міжнародного університету проф. Х.В. Хачатурян, вручаючи подяки представникам польських університетів–партнерів, висловив упевненість у тому, що нинішній спільний захід сприятиме поглибленню співпраці, новим досягненням у справі підготовки висококваліфікованих професіоналів XXI століття.