День Гімназії східних мов №1 у КиМУ

15.11.2016

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Розуміючи, що завдання вибору професії є досить складним для 15-16-річних учнів, Київський міжнародний університет проводить велику роз'яснювальну роботу серед шкіл міста Києва завдяки проведенню "Днів шкіл/гімназій/ліцеїв у КиМУ", під час яких у невимушеному форматі, старшокласники можуть розширити кругозір, здобути додаткові знання про ті чи інші спеціальності, про сферу буття суспільства та світу.

Саме з метою ознайомлення з широким спектром напрямів підготовки в Київському міжнародному університеті та Коледжі КиМУ 15 листопада 2016 року пройшов «День Гімназіі східних мов №1 міста Києва у КиМУ» (директор – Проскура О.І.), у якій взяли участь 320 учнів 9-11 класів разом з класними керівниками та заступником директора гімназії О.В. Крочак

У зустрічі зі школярами взяли участь: професор С.В. Рудаківська (проректор з довузівської роботи), яка ознайомила учнів з особливостями вступної кампанії 2017 року; професор А.І. Некряч (проректор з наукової роботи); керівники всіх структурних підрозділів (інститутів, факультетів), Коледжу КиМУ, які презентували спеціальності за освітніми рівнями бакалавр, магістр, молодший спеціаліст (Коледж), а також спільні освітні програми КиМУ з університетами Польщі, Латвії та Франції.

Оплесками гості зустріли музично-хореографічне вітання студентів Інституту телебачення, кіно і театру (майстерня заслуженого артиста України Льва Сомова), переглянули комп’ютерну презентацію «КиМУ – твій шлях до успіху», з увагою зустріли виступи професорів А.І. Некряч та І.П. Ющука (знаного в Україні автора підручників з української мови) - "Україна і ЄС: виклики і перспективи" та "Мовно-культурне середовище – основа духовного формування нації".

Після презентації та знайомства з матеріально-технічною базою університету й Коледжу провідні фахівці університету провели майстер-класи, професійне тестування, тренінги, ділові та інтелектуальні ігри, що, без сумніву, допоможе учням пізнати свої інтереси та схильності, співвіднести вимоги різних спеціальностей із власними можливостями, активізувати процес професійного самовизначення, а саме:

• для учнів 9-х класів:
  • ділова гра-тренінг "Стратегія успіху" (доцент С.В. Заєць - декан економічного факультету);
  • брейн-ринг "На теренах Феміди" ( доцент Ю.М. Панфілова - директор Юридичного інституту);
  • інтелектуальна гра "Захоплююче країнознавство" (професор Т.Г. Вяткіна - завідувач кафедри міжнародного туризму);
  • інтелектуальна гра "Creative-Media" (доцент Т.В. Кулієва - директор Інституту журналістики);
  • для учнів 10-х класів:
  • вікторина "English speaking countries" (доцент О.О. Ногачевська - директор Інституту лінгвістики та психології; викладач Тимошенко І.Б.);
  • психологічне тестування "Я і моя професія" (професор Н.Д. Абрамян - завідувач кафедри психології);
  • для учнів 11-х класів:
  • моделювання судового процесу щодо розгляду кримінальної справи (доценти А.О. Сапарова, О.В. Ткаченко – кафедра теоретичних та приватно-правових дисциплін);
  • майстер-клас "Як стати дипломатом" з міні-вікториною на знання дипломатії, цікавих фактів з її історії, відомих постатей (доцент О.Ф. Самойлов, заступник завідувача кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики);
  • екскурс у спеціальність "Особливості професії фармацевта, провізора" (доцент В.О. Паршиков - кафедра управління якістю, стандартизації та безпеки лікарських засобів);
  • оглядовий курс з надання першої медичної допомоги, включаючи демонстрацію основних етапів надання допомоги (доцент С.О. Коноваленко – завідувач кафедри медико-біологічних дисциплін).

Захід пройшов в обстановці відвертості, довіри, захоплення побаченим і почутим. Учні отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили, прислухались до себе, до власних емоцій та інтуїцій. Ми віримо, що їх вибір професії не буде помилковим і принесе не тільки успіх і щастя, але й задоволення і духовний розвиток.

Додатково учні були поінформовані про те, що «День Гімназії східних мов у КиМУ» знайде своє відображення в телевізійній програмі «Студентський квиток», яка транслюється на 17 телеканалах України.

Шановні гімназисти!
Бажаємо успіху в усіх ваших починаннях,
а Київський міжнародний університет та Коледж КиМУ
допоможуть вам реалізувати ваші мрії.