МАЙСТЕР - КЛАС АНДРІЯ ПОГОРІЛОГО

21 вересня 2015 року відбувся майстер - клас ведучого ранкового шоу «112 хвилин» на телеканалі «112 Україна» Андрія Погорілого для студентів I курсу КиМУ спеціальності «журналістика».

Організатор заходу – Інститут журналістики (директор – професор Кривошея Г.П.).

Очі Кривошеї Григорія Петровича світилися гордістю: сьогодні нашим студентам він представив свого колишнього студента, нині відомого ведучого – Погорілого Андрія.

«Не гайте часу, розпочинайте пошук роботи за фахом уже з першого року навчання! Не бійтеся, експерементуйте, спробуйте свої сили в різних галузях журналістики», – радить гість. І відразу ж підкріплює свої слова історіями з власного досвіду, зі сміхом згадує різноманітні форс-мажори і радить ніколи не здаватись.

Його слова відразу знаходять відгук аудиторії, лекція непомітно перетворюється на невимушену бесіду. Майбутніх спеціалістів цікавить практичний бік роботи: чи нормований робочий день, чи охоче беруть студенів на роботу, просили поділитися неординарними випадками з його практичної діяльності.

Але питання про те чи не жалкує Андрій Олександрович про обраний шлях змусило слухачів мимоволі напружитись, адже більше години вони обговорювали плюси і мінуси професії. "Ні, – пролунала тверда й безкомпромісна відповідь, – моє життя – це журналістика". На цій оптимістичній ноті майстер - клас завершився.

КиМУ КиМУ КиМУ