ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ КиМУ З ЖУРНАЛІСТКОЮ АМЕРИКАНСЬКИХ ЗМІ п. Руденко Г.Ф.

5 жовтня 2015 року відбулася зустріч студентів Інституту журналістики (директор – професор Кривошея Г.П.) та Інституту міжнародних відносин (директор – професор Тіменко І.В.) із незалежною журналісткою Руденко Г.Ф., яка друкується в таких газетах української діаспори в США, як «Національна трибуна», «Закордонна газета», «Нова газета», «Свобода», «Міст» та інші.

Гостю студентам представила соратниця по перу професор Іванченко Р.П. (завідувач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики КиМУ). Уже не вперше пані Галина завітала до нашого університету, але студенти знову із захопленням вітають шановану гостю.

Тема зустрічі «Сучасна Україна очами сучасної Америки» викликала щиру зацікавленість слухачів. «Ніщо не придумано гірше, ніж демократія, але кращого ще не придумали», - розпочала свій виступ Галина Фомівна. В її словах відчувається глибока печаль за Україною, за її стражденним народом. Але вона не впадає у відчай, події в Криму та на Донбасі лише ще більше спонукають її до активних дій, до боротьби, пропаганди української мови й цінностей не тільки в Україні, а й у Сполучених Штатах Америки.

Одним з виявів її боротьби став лист до земляків, у якому вона закликала всіх українців не здаватись і з честю пройти крізь усі випробування (газета «Національна трибуна», США).

Пані Руденко відповіла на запитання студентів щодо можливості для України підтримати свій позаблоковий статус, у чому виражається практична допомога української діаспори в США. Найбільше студентів цікавила власна думка журналістки щодо подій, які передували виникненню терористичної загрози на сході України. Пані Руденко щиро й повно відповідала на всі запитання і з радістю ділилася власними думками з майбутніми журналістами та дипломатами. Галино Фомівно, щиро вдячні Вам за цей візит і знову чекаємо Вас до нас у гості!

КиМУ КиМУ