КиМУ

Відповідно до абзацу 1 ст. 12 ЗУ "Про Вищу раду юстиції" з’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів і наукових установ призначає трьох членів Вищої ради юстиції через таємне голосування, один з яких має бути суддею або суддею у відставці та мати не менше п’ятнадцяти років стажу роботи суддею.

Право взяти участь надається представникам ВНЗ, які мають у своєму складі навчальні підрозділи, і, на день проведення з’їзду забезпечують підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» (галузь знань «Право») протягом не менше десяти років, а також представникам науково-дослідних установ, які здійснюють наукову діяльність у галузі права не менше десяти років.

28 квітня 2015 року в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченко відбувся з’їзд представників юридичних ВНЗ та наукових установ, у роботі якого взяли участь науковці Київського міжнародного університету: к.ю.н., доцент Телестакова А.А. (директор Юридичного інституту); к.ю.н. Корнієнко Є.В. (доцент кафедри публічно-правових дисциплін); Мірошниченко О.П. (викладач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства).