Участь КиМУ в Ярмарку професій - 2015

Вибір майбутнього напрямку діяльності одне із непростих завдань, що постає перед багатьма випускниками та абітурієнтами. Старшокласників турбує обрання майбутнього фаху, навчального закладу, оцінка власних можливостей та здібностей.

Надати професійну і компетентну пораду щодо вступу, ознайомити із пропозиціями ВНЗ – такою була мета “Ярмарку
професій – 2015”,
що проходив 9 жовтня 2015 року у приміщенні “Конференц – хол” м. Ірпінь, організованого Ірпінським міським центром зайнятості. Участь в цій події взяв і Київський міжнародний університет, який представляли проректор з питань розвитку університету – професор Некряч А.І. та проректор з довузівської підготовки – професор Рудаківська С.В.

Понад 200 учнів випускних класів шкіл Ірпінського регіону ознайомились зі спеціальностями, які вони можуть здобути у Коледжі і Університеті КиМУ, умовами навчання, з міжнародними освітніми програмами, а саме: з програмою подвійного диплому Київського міжнародного університету та Вищої школи бізнесу (Польща), перевагами навчання на підготовчому відділенні, отримали запрошення на участь у профорієнтаційному тестуванні.

За активну участь в профорієнтаційній роботі серед учнівської молоді Київський міжнародний університет отримав подяку від Ірпінського центру зайнятості.

Сподіваємось, що участь випускників навчальних закладів сприятиме правильному вибору майбутньої професії та навчального закладу!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ