Випуск слухачів підготовчого відділення КиМУ – 2015

У житті кожної молодої людини настає момент, коли необхідно прийняти одне з найважливіших рішень - вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію.

Підготовче відділення Київського міжнародного університету, яке працює вже більше 20 років, є одним із вагомих факторів у допомозі абітурієнтам, випускникам 9-х та 11 класів, у виборі професії, вищого навчального закладу, де вони можуть поглибити свої знання з профільних предметів, краще підготуватися до ЗНО та пройти пробні творчі конкурси для вступу на творчі спеціальності («журналістика», «кіно,-телемистецтво», «театральне мистецтво», «акторське мистецтво», «архітектура»).

Підготовче відділення КиМУ, під керівництвом професора Рудаківської С.В.-проректора з довузівської підготовки, протягом 2014-2015 навчального року стало справжньою школою підготовки до вступної компанії – 2015. Враховуючи серйозні зміни у правилах прийому, була розроблена Пам'ятка Абітурієнта-2015 «7 кроків до успіху», Програма «Profeducation», 4-х місячний підготовчий курс «Інтенсив», Програми пробних вступних випробувань для випускників 9-х класів та Пробних творчих конкурсів. В останніх двох програмах протягом квітня-травня 2015 р. взяли участь більше 500 старшокласників.

Церемонію випуску слухачів Підготовчого відділення відкрила професор Некряч А.І.( д.політ.н., проректор з наукової роботи КиМУ), яка, вітаючи випускників, їх батьків, висловила впевненість, що їх вибір на користь Коледжу та Київського міжнародного університету дасть можливість отримати сучасну, європейську освіту. Професор Рудаківська С.В. презентувала останні напрацювання КиМУ в міжнародній діяльності з Центрально-Європейським університетом (Словаччина) та Української школи мистецтв при посольстві України у Франції.

Випускників вітали: професор Петренко Т.М. – директор Коледжу КиМУ; к.і.н., професор Панченко В.О., аспірантка КиМУ – Терехова М.А., викладачі: Парасківа Т.В., Порожна С.Г.

Ведучими церемонії були викладачі англійської мови Щудла Н.М. та Сахнова Н.М. Перед тим, як розпочати урочисту церемонію вручення витягів з наказу про закінчення підготовчого відділення КиМУ, був проведений творчий фест «Мій професійний вибір», під час якого випускники представили спеціальності (туризм, фармація, акторське мистецтво, журналістика, міжнародні відносини, правознавство, кіно,-телемистецтво, театральне мистецтво), намалювавши логотип спеціальності, її девіз та представивши рекламну інформацію. З допомогою комп’ютерної презентації учасники заходу почули враження від слухачів про їх навчання на підготовчому відділенні КиМУ, а у виконанні Анна Кулик, Мавленко Дарини, Сандалової Діани, Вєтченова Олексія пролунали творчі пісенні привітання всім з закінченням навчального року на Підготовчому відділенні.

Ведучі церемонії оголосили Наказ ректора КиМУ №67 від 02.06.2015 р. «Про закінчення навчального 2014-2015 н.р. на Підготовчому відділенні», яким передбачені знижки в оплаті за навчання у Київському міжнародному університеті – 15% та Коледжі -10%. Нагородження проводили : директор Коледжу – професор Петренко Т.М., проректор з наукової роботи КиМУ – професор Некряч А.І., проректор з довузівської підготовки – професор Рудаківська С.В.

Щиро вітаємо випускників підготовчого відділення Київського міжнародного університету з успішним закінченням навчального року! Бажаємо правильного вибору у своїй майбутній професії, у тій справі, до якої готові і маєте здібності і, яка дасть можливість, досягти гармонії з самим собою та суспільством! Двері Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ відкриті для тих, хто готовий творити гідне майбутнє своєї Батьківщини в сім'ї європейських держав!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ