Випуск магістрів КиМУ - 2015

26 червня 2015 року став днем прощання з Альма Матер – Київським міжнародним університетом –для нової когорти фахівців, молодих будівничих України. Це вже другий випуск 2014-2015 н.р., загалом 400 магістрів з міжнародного права, міжнародних відносин, іноземної філології, адміністративного менеджменту, журналістики, педагогіки вищої школи, правознавства, психології отримали повну вищу освіту, серед яких 120 випускників - відмінники навчання, 17 - присвоєно звання «Гордість університету» з врученням золотих медалей.

Урочиста церемонія розпочалася вітанням президента КиМУ, професора Хачатуряна Х.В., який побажав молодим спеціалістам «стрімкого кар’єрного росту, енергії та впевненості у власних силах, оскільки саме від молодого покоління висококваліфікованих фахівців залежить майбутнє нашої держави, її престиж та визнання на міжнародній арені». Традиційно, Хачатур Володимирович вручив золоті медалі та дипломи «Гордість університету» найкращим випускникам за успіхи у навчальній та науковій діяльності, наполегливе опанування професійною майстерністю та формування позитивного іміджу Київського міжнародного університету.

Ведуча церемонії, професор Данченко Т.В. оголосила вітання, що надійшли від Міністерства освіти і науки України, вузів-партнерів з міжнародних проектів з нагоди випуску.

Зі щирими, теплими вітаннями до своїх вихованців звернулись к.філол.н., доцент Лавриненко О.О.; к.і.н., професор Кривошея Г.П.; к.філол.н. професор Тіменко І.В.; к.ю.н., доцент Хачатурян Т.Х., к.філол.н., професор Зикун Н.І.

Зі словами вдячності викладачам, наставникам, батькам від імені випускників виступила магістр міжнародного права Негода Вікторія. Урочиста церемонія завершилася традиційним ритуалом, що існує у світі на знак того, що колишні студенти вже стали дипломованими спеціалістами – перекиданням китички на конфедератці з правого боку на лівий і проголошенням клятви випускника КиМУ.

Дорогі випускники, ви - наша гордість та честь! Нехай диплом Київського міжнародного університету стане для вас не просто документом про вищу освіту, але й надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості і знаком приналежності до родини КиМУ! Здоров’я вам, успіхів, професійного росту та наснаги на величні здобутки в ім’я України!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ