Вибори голови Студентського Парламенту КиМУ

Студентський Парламент – виконавчий орган студентського самоврядування, завданням якого є захист прав та інтересів студентів. Він є важливою сполучною ланкою між керівництвом університету і студентами і у своїй діяльності ставить перед собою завдання якнайкраще враховувати інтереси студентів, сприяти їх творчій, науковій, громадській діяльності. Тому вибори голови студентського парламенту Київського міжнародного університету, які відбулись 4 грудня 2015 року, продемонстрували активну участь студентів. У голосуванні взяли участь 72% студентського колективу.

Відповідно до Положення про вибори голова СтП обирається на основі загального, рівного і прямого виборчого права через таємне голосування. Віддати власний голос за кандидата можна винятково за умови наявності студентського квитка.

Кандидатами на обрання головою студентського парламенту Київського міжнародного університету були:

• Росновський Олександр – студент IІ курсу спеціальності «право»;
  • Рибаєва Діана – студентка IІI курсу спеціальності «журналістика»;
  • Аврам Тайя – студентка II курсу спеціальності «міжнародне право».

Виборам передувала зустріч кандидатів на посаду голови СтП зі старостами навчальних груп Університету та Коледжу, модератором якої була професор Т.В. Данченко – проректор з навчально-виховної роботи. Організаторами зустрічі виступили члени чиннного студентського парламенту: в.о. голови комітету з питань інформаційного забезпечення та зовнішніх зв’язків Кузьмінський Віктор і голова комітету з культурно-масових питань і спортивної діяльності – Бердієва Дженет.

Кожен з кандидатів мав можливість ознайомити з власною програмою роботи студентів. Звичайно, цей виступ мав на меті не лише познайомити учасників засідання з планами і поглядами кандидатів, але й продемонструвати, наскільки вони володіють ораторськими здібностями, уміють тримати увагу аудиторії, зацікавити співрозмовника, витримувати пресинг опонентів і дотепно й влучно відповідати на запитання слухачів.

Голосування тривало протягом усього робочого дня і, за його результатами, перемогу здобула Рибаєва Діана, яка набрала 54% голосів.

Вітаємо новообрану голову Студентського парламенту Київського міжнародного університету Рибаєву Діану!
Бажаємо результативної роботи на цій посаді, сподіваємось, що Ви, Діано, гідно представлятимете інтереси студентства КиМУ і, найголовніше, виправдаєте довіру своїх виборців!

КиМУ КиМУ КиМУ