ВІТАННЯ ПРОФЕСОРУ АСЛАНЯНУ С.А. ВІД КОЛЕГ І СТУДЕНТІВ

КиМУ

Викладачі та студенти Київського міжнародного університету щиро вітають проректора з медико-біологічних наук, кандидата медичних наук, професора Асланяна Сергія Арменаковича з отриманням державної нагороди, присвоєнням почесного звання «Заслужений лікар України». Сергій Арменакович - автор 140 друкованих робіт, 4 монографій, 2 авторських свідоцтв, 17 патентів та 52 раціоналізаторських пропозицій. Основні наукові напрямки: хірургія, невідкладна хірургія, експертиза працездатності, психологія. Крім державної мови, володіє російською, англійською та арабською, має великий досвід практичної роботи, зокрема:

• брав участь у ліквідуванні наслідків землетрусу у Вірменії (1988-1989 рр.), створив медичний пункт і забезпечував його функціонування вахтовим методом при бригаді Київського монтажно-будівельного управління "Південноатоменергобуд", що працювала під Ленінаканом;
  • у 1996-2005 рр. - керівник хірургічного департаменту лікарні "АЗАЛ" у м. Санаа Єменської Республіки, де поєднував хірургічну практику з педагогічною роботою. Має позитивні відгуки та подяки за хірургічну працю з Мічигану (США), Парижу (Франція), МОЗ Ємену, грамота Міністерства Збройних сил Ємену.

Бажаємо, шановний Сергію Арменаковичу, подальшої плідної наукової діяльності, успіхів у лікувально-профілактичній роботі та впровадженні нових ефективних методів хірургічного лікування!