Участь КиМУ у міжнародній виставці у Каїрі (Єгипет).

6-10 червня 2015 року у Каїрі (Єгипет) відбулась міжнародна освітянська виставка «Вища освіта України, Польщі та Німеччини для Єгипту», розрахована на тих, хто цікавиться навчанням за кордоном для здобуття вищої освіти. Організатор заходу - фірма «Ельдірі Інтернешнл». У роботі виставки взяли участь більше 20-ти вищих навчальних закладів, у тому числі Київський міжнародний університет на запрошення ГО «Асоціація міжнародної освіти, науки і культури» України.Помічник ректора КиМУ – викладач Борисенко Д.О., використовуючи комп’ютерну презентацію, рекламні матеріали, консультації, презентував усі напрями підготовки фахівців у Київському міжнародному університеті за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, магістр. Найбільший інтерес відвідувачі виставки виявили до спеціальностей: міжнародні відносини, міжнародне право, міжнародна економіка, адміністративний менеджмент, будівництво, архітектура, фармація, журналістика, кіно-,телемистецтво.

Виставку відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Арабській Республіці Єгипет пан Латій Г.Г., який підкреслив, що проведення виставки - це іміджовий захід, спрямований на просування національних інтересів України за кордоном через можливості міжнародної освіти.

Підсумком виставки стало підписання угод про співпрацю між університетами та компаніями - рекрутерами, договорів між українськими і закордонними університетами щодо програм подвійних дипломів.

Будемо сподіватись, що вже в найближчі роки збільшиться кількість громадян Єгипту, які будуть навчатись в Київському міжнародному університеті.

КиМУ КиМУ КиМУ