Випуск магістрів КиМУ 2015

06 лютого 2015 року в Київському міжнародному університеті відбулася святкова церемонія випуску магістрів за спеціальностями: міжнародні відносини, міжнародні економічні відносини, країнознавство, міжнародна інформація, зовнішня політика, право, менеджмент та адміністративний менеджмент, філологія, соціальна робота, педагогіка вищої школи.

168 магістрів отримали дипломи державного зразка, 43 з них - з відзнакою. Це була непересічна подія: своєрідний рубікон для молодих фахівців, які здобули повну вищу освіту, отримали ту основу, яка впродовж усього життя буде сприяти професійному успіху. Кожен із випускників впевнено міг сказати, що ці неповторні та найцікавіші 5,5 роки дали змогу колишнім несміливим абітурієнтам твердо стати на ноги і зрозуміти вагомість навчання в КиМУ.

Традиційно, з напутнім словом до випускників звернулась віце-президент університету, професор Шумигора Л.І.:"-Сьогодні ви отримуєте щасливий квиток у життя, він визнаний у багатьох країнах світу, і цей квиток називається дипломом Київського міжнародного університету, до якого додається додаток Європейського зразка та Сертифікат Інкорвуз-Юнеско."- а найгідніших з них – вісім відмінників навчання, переможців студентських олімпіад та учасників міжнародних студентських змагань - нагородила золотими медалями та вручила дипломи «Гордість університету». Ними стали: Букіна Н.В. (міжнародні економічні відносини), Матюшкіна Д.Ю. (міжнародна інформація), Чернишова М.М. ( міжнародні відносини), Щеховська Л.М. (країнознавство), Ковалюк С.В. (право), Компанець М.В. (кіно-телемистецтво), Кучмій Ю.І. (психологія), Бурлака К.Г. (менеджмент організацій).

Наталія Полoнська, магістр з менеджменту, виступаючи від імені випускників, з хвилюванням сказала: -"У різні куточки світу розведуть нас життєві шляхи. Але я впевнена, що спогади про наш перший іспит, студентське кохання, захист курсових робіт святковим мереживом завжди будуть зринати в нашій пам’яті. Адже саме у стінах університету гартувалася воля до перемоги над собою, удосконалювались уміння мислити й аналізувати. Хочу подякувати університету за все, все, все!!!" Ведуча урочистої церемонії, проректор з навчально-виховної роботи, професор Данченко Т.В., директори інститутів, декан економічного факультету привітали випускників із початком нового етапу їхнього життя та побажали своїм учорашнім студентам стрімкого кар’єрного зростання, впевненості у власних силах, оскільки саме від молодого покоління висококваліфікованих фахівців залежить майбутнє нашої держави, її престиж та визнання на міжнародній арені.

Не зважаючи на порівняно молодий вік Київського міжнародного університету - 20 років - його науковцями підготовлено близько 14 тисяч спеціалістів, які успішно працюють у посольствах України за кордоном, у юридичних і трансконтинентальних компаніях, поповнили ряди науковців у галузі юриспруденції, філології, економіки, несучи в собі часточку КиМУ і підтверджуючи мудрі слова: «Найщасливіші люди – це не ті, які мають все найкраще, ті, які беруть усе найкраще з того, що мають». Високий рівень працевлаштування випускників свідчить про ґрунтовну підготовку, високу якість і конкурентоспроможність здобутих знань. Варто зазначити, що диплом магістра спеціальностей «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародні відносини», «Міжнародне право», «Міжнародна інформація», «Країнознавство» є досить цінним на сучасному ринку праці, оскільки випускники отримують дві кваліфікації: крім основної кваліфікації, ще й «Перекладач 2 іноземних мов».

Дорогі наші випускники, ви - наша гордість! Перед вами відкриваються нові життєві обрії, нехай вони будуть безхмарними, а диплом випускника Київського міжнародного університету буде надійним провідником на професійному шляху! Здоров’я вам, успіхів та наснаги на професійні здобутки в ім’я України!
КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ