Відкритий показ з майстерності актора в Інституті телебачення, кіно і театру

28 жовтня 2015 року в Інституті телебачення, кіно і театру КиМУ відбувся відкритий показ з майстерності актора – акторська майстерня народного артиста України, професора Сомова Л.М. та викладача з акторської майстерності Демченко В.П., який став дебютом, початком професійних здобутків для студентів-першокурсників інституту напряму підготовки «театральне мистецтво» та першокурсників Коледжу КиМУ спеціальності «акторська майстерність».

Відкритий показ з майстерності актора проходив як проміжний етап підготовки студентів-першокурсників до показу в межах семестрового контролю. Студенти самостійно обирали уривки з відомих творів світової та вітчизняної драматургії, наполегливо працювали впродовж двох місяців і зробили 13 міні-вистав. Найяскравішими виступами стали постановки за мотивами драм В. Шекспіра «Підкорення норовливої», М. Гоголя «Ревізор», І. Франка «Украдене щастя» та М. Старицького «За двома зайцями», Ж-.Б. Мольєра «Удаваний хворий», Ж.Ануя «Антігона», «Евридіка» і «Жайворонок», К. Гольдоні «Трактирниця».

Після показу відбулось обговорення самостійних робіт першокурсників, у якому взяли участь директор інституту, заслужена артистка України, проф. Ільїна Н.О., завідувач кафедри, к. філол. н., проф. Чебанова О.Є, викладачі, які зазначили, що в тих випадках, де студенти зрозуміли замисел автора, результат їхніх робіт був високим. Це, зокрема, роботи Гайдамачук Інни, Бурлаки Тимура, Архипенка Антона, Коваль Анастасії, Сторожика Андрія, Сапельнікової Анастасії. Як відмітив Лев Миколайович Сомов, хоча і була помітна певна літературна непідготовленість, деяка нерівність виконавської й режисерської (якщо можна так сказати) роботи студентів, але їхня наполегливість, цілеспрямованість, бажання оволодіти професійною майстерністю варті досить високої оцінки.

Показ проходив у дружній і творчій атмосфері. Актори-початківці впевнено й дуже емоційно демонстрували результати наполегливої праці, а глядачі (студенти, батьки, викладачі) підтримували їх оплесками та схвальними вигуками.

Вітаємо учасників показу, бажаємо наснаги в навчанні, подальших творчих злетів і перемог, а ми, глядачі, чекатимемо нових зустрічей!

КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ