Турнір з настільного тенісу

22 квітня 2015 року в спортивній залі Київського міжнародного університету відбувся відкритий турнір з настільного тенісу, участниками якого стали не лише студенти, а й викладачі. (Організатор заходу – Студентський уряд КиМУ, голова - Шевченко Володимир).

За дотриманням правил гри слідкували незалежних судді – викладач кафедри фізичного виховання - Темкаєва Т.О., викладач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики КиМУ - Алексанян В.І. та студент ІІІ курсу Коледжу - Данченко Владислав.

Протягом спортивного турніру між гравцями велася запекла боротьба за перемогу, дух суперництва захопив як тенісистів так і глядачів.

Наприкінці змагань кожен із 12 учасників отримав грамоту від Студентського уряду та кафедри фізичного виховання, переможців було нагороджено дипломами та медалями:

• І місце - Кравчук Руслан ( студент І курсу Коледжу, спеціальність «Фармація»);
  • ІІ місце - Лавриненко Олександр Олександрович (директор Інституту лінгвістики);
  • ІІІ місце - Чухач Роман (студент ІІІ курсу, спеціальність "Кіно-, телемистецтво").

Вітаємо переможців турніру та бажаємо студентству активно приєднуватися до спортивного життя КиМУ, адже спорт це надійне джерело здоров'я, гарного настрою і оптимізму.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ