Національний раунд Міжнародних судових дебатів
iм. Бена Телдерса

4 березня 2015 року на базі Центру міжнародного права, обладнаного на зразок судових залів засідань країн Європи та США, Київського міжнародного університету відбувся Національний раунд з Міжнародного права імені Бена Телдерса, у якому взяли участь фіналісти раунда: команда Київського міжнародного університету та Національного університету «Києво-Могилянська академія». У національному раунді команди змагаються за право представляти Україну в міжнародному раунді в м. Гаага, Нідерланди.

Telders International Law Moot Court Competition - один із найвідоміших конкурсів з міжнародного права, уперше був проведений у 1977 році, його найменування вшановує пам'ять нідерландського вченого-міжнародника Бенджамiна Марiуса Телдерса (1903-1945), який загинув у концентраційному таборі.

Сутність Конкурсу полягає в моделюванні роботи Міжнародного Суду ООН. Його основними завданнями є розв'язання спору між державами в межах міжнародного права.

Члени команд мають щонайкраще проявити свої здібності - як з боку позивача, так і з боку відповідача в суді. Судді оцінюють позовні заяви (memorials) команд і усні виступи. Процедура усного раунду повністю відповідає регламенту Міжнародного суду.

Мета конкурсу - надання студентам, майбутнім юристам-міжнародникам, практичного досвіду виступу на судовому засіданні, швидкого аналізу та реагування при спілкуванні з суддями, вдосконалення знань юридичної англійської мови.

Робочою мовою конкурсу була англійська.Змагання оцінювало журі у складі:

• Сергій Курносенко - співробітник Місії ООН в Україні;
  • Олена Марцінковська - юрист юридичної компанії DLA Piper Ukraine;
  • Тіна Голетіані - член Європейської комісії проти расизму та нетерпимості;
  • Андрій Гуменчук - юрист юридичної компанії «Авеллум Партнерс».

Підводячи підсумки змагання студентських команд, журі Конкурсу відзначили їх хорошу підготовку, відмінну англійську мову всіх без винятку учасників. За результатами змагань команда Національного університету «Києво-Могилянська Академія» посіла перше місце й отримала право участі у міжнародному раунді в м. Гаага, Нідерланди.

Ми вітаємо також команду Київського міжнародного університету у складі Дмитра Полянського та Едідіонга Укпакуа – студентів 3-го курсу з міжнародного права, які гідно представили Київський міжнародний університет у престижному Національному раунді Міжнародного конкурсу ім. Б. Телдерса!
КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ