СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЮРИСТА В ЮРИДИЧНОМУ ІНСТИТУТІ КиМУ

Традиційно 8 жовтня в Україні відзначається День юриста, запроваджений 1997 року на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів України та Спілки адвокатів України. Свято об’єднує знавців права та служителів закону різних профілів і спеціалізацій.
Саме тому 8 жовтня 2015 року стало святковим днем для студентів і викладачів Юридичного інституту Київського міжнародного університету (директор – доцент Телестакова А.А.).
Свято пройшло яскраво, із посвятою в “однокашники”, конкурсами, жартами, а розпочалось із привітання ведучих свята – студентів II курсу Росновського Олександра та Халюк Анастасії, які побажали майбутнім фахівцям успішно реалізувати себе в професії та гордо пронести звання юриста через усе життя.
Традиційно, на знак влиття першокурсників до великої сім’ї правників, студенти частували смачну кашу. Цьому заходу передували середечні слова привітання директора інституту, доцента Телестакової Арміне Абриківни.
Приємно, що з першої ж хвилини головними дійовими «особами» за сценарієм свята стали гарний настрій, усмішки на обличчях присутніх і гордість за свою майбутню професію.
Виконання армійської пісні та гумористична сценка, що присвячена Телестаковій А.А., сповнили свято веселою, доброзичливою і водночас глибокою атмосферою. Хвилю нестримного сміху викликав професор кафедри теорії держави і права, адміністративного і фінансового права – Панченко В.О., який продекламував гумористичне оповідання Осипа Маковея “Труднее ім’я”. Веселий конкурс, груповий вокальний номер та невеличкий діалог під назвою “Професор і студент” знайшли відображення у виконанні студентів I та IV курсів.
Усі присутні мали змогу переконатись, що юрист – це всебічно розвинена особистість. Своїми виступами, як студенти, так і викладачі, підтвердили, що вони не тільки знають букву і дух закону, але й танцюють, співають і навіть можуть конкурувати з акторами.

Сердечно вітаємо студентів, працівників Юридичного інституту з професійним святом!
Ми переконані, що служіння його величності Закону є й надалі залишатиметься життєвим кредом для всіх вас, адже вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити.
.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ