День Скандинавської гімназії у КиМУ

Закінчуючи школу, кожен випускник стає перед вибором майбутнього професійного шляху. Вибір фаху - це не просто вибір місця роботи, це, насамперед, вибір стилю життя. Як не помилитися та прийняти зважене рішення?

Саме для цього Київський міжнародний університет в межах програми «Школа – КиМУ: партнери в освіті» проводить велику роз’яснювальну роботу серед шкіл міста Києва, шляхом організації Днів відкритих дверей, реалізації програми «ІНТЕЛЕКТ», інноваційних підготовчих програм «ІНТЕНСИВ» та «PROFEDUCATION», професійного тестування, якими у поточному навчальному році було охоплено біля 1000 старшокласників.

Пошуком своєї стежини серед розмаїття професій опікуються сьогодні як випускники 11-х, так і випускники 9-х класів. Саме з метою ознайомлення їх з широким спектром напрямів підготовки в Коледжі та Університеті 20 березня 2015 року пройшов «День Скандинавської гімназіі у КиМУ», у якій взяли участь 60 дев'ятикласників разом з класними керівниками та директором гімназії.

Питання поглиблення співпраці Скандинавської гімназії та Київського міжнародного університету стали предметом зустрічі директора Пушкарьової Т.Е. з президентом Університету професором Хачатуряном Х.В.

У зустрічі зі школярами взяли участь: професор Рудаківська С.В. (проректор з довузівської роботи), ознайомила учнів з особливостями вступної компанії 2015 року; професор Петренко Т.М. (директор Коледжу КиМУ), презентувала його спеціальності - правознавство, економіка підприємства, туристичне обслуговування, видавнича справа та редагування, фармація, акторське мистецтво, будівництво та експлуатація будівель і споруд.

Школярі ознайомились із сучасними навчальними кабінетами та лабораторіями, зокрема: кабінети з фармації (аптека, кабінет з фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії), зала судових засідань, навчальні теле- та радіостудії, лінгафонні кабінети, прес-центр, зала хореографії, студентський театр «Ковчег»; дізнались про історію Коледжу та КиМУ, їх традиції.

Провідні фахівці університету провели майстер-класи, на яких увага акцентувалась на важливості певних компонентів у визначенні виду діяльності, які сприятимуть професійному успіху у майбутньому, а саме: інтереси, наявність здібностей до обраного виду діяльності, рівень підготовки, попит на професію на ринку праці:

• професор Кривошея Г.П. (директор Інституту журналістики) – «Журналістика: вчора, сьогодні, завтра»;
  • професор Резнік Н.П. (декан Економічного факультету) - «Інвестиції у вивчення мови – запорука конкурентоспроможності на ринку освіти»;
  • доцент Телестакова А.А. ( директор Юридичного інституту) – «Судова система України», запросила до участі в інтелектуальній грі «Судові дебати»;
  • доцент Носенко О.А. (декан Медико-фармацевтичного факультету)- «Профорієнтація і технології кар’єрного росту у фармації».

На завершення знайомства з університетом учні і вчителі відвідали творчу майстерню заслуженого діяча мистецтв України Кочевенка Ю. В., де студенти ІІІ курсу спеціальності «театральне мистецтво» представили комедійну п'єсу Мольєра «Тартюф». Додатково учні були поінформовані про те, що «День Скандинавської гімназії у КиМУ» знайде своє відображення у телевізійній програмі «Студентський квиток», яка транслюється на 17 телеканалах України.

Захід пройшов у обстановці відвертості, довіри, захоплення побаченим і почутим, учні отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили і прийшли до висновку: тільки врахувавши всі сторони, що впливають на вибір професії, в тому числі і вибір вузу, молода людина зможе реалізувати свої здібності та плани на майбутнє, стати відмінним професіоналом.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ