Науково-методичний семінар «Вітчизняна освіта чи освіта за кордоном: сучасні реалії України».

28 квітня 2015 року у Київському міжнародному університеті відбувся науково-методичний семінар «Вітчизняна освіта чи освіта за кордоном: сучасні реалії України», учасниками якого були студенти економічного факультету. Організатор – д.е.н., професор Резнік Н.П., декан економічного факультету.

Відомо, що суттєвою ознакою ХХІ століття є глобалізаційна інтеграція. Вона впливає не лише на технології та ринки, а й держави, має потужний вплив на життя людини й суспільства. Саме інтеграційним процесам в українській освіті, специфіці навчання у знаних європейських університетах і перевагам для молоді в отриманні дипломів як українських так і європейських вишів, був присвячений виступ гості семінару Мусієнко Світлани - аспірантки Вищої школи економіки в місті Прага (Чехія), учасниці пленарного засідання ХХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та аспірантів «Європейський вибір України: сучасні виклики та реалії», яка цього дня відбулась у Київському міжнародному університеті.

Світлана акцентувала увагу студентів, виходячи з власного досвіду, на тому, що саме глибокі знання, отримані в Україні, допомогли їй стати аспіранткою престижного навчального закладу Чеської республіки. Якісна освіта за кордоном в поєднанні з українською, знання іноземних мов – це основа професійного успіху у майбутньому. Для реалізації власних планів студенти можуть скористатися освітньою програмою ЄС Еразмус Мундус, що спрямована на активізацію міжнародної співпраці та підвищення мобільності студентів, викладачів, науковців європейських університетів та України зокрема. Як учасник науково-практичної конференції КиМУ, Світлана ознайомилась з програмою співпраці Київського міжнародного університету із Центрально-Європейським університетом (Словаччина) і висловила впевненість, що реалізація таких міжнародних проектів – це шлях до успіху.

Семінар проходив у формі дискусії, питань і відповідей, виступів студентів. Зокрема, Дралюк Анатолій (студент 2-го курсу спеціальності «Економіка підприємства») у своєму виступі на тему «Чому я вибрав вітчизняну освіту?» обґрунтував власну точку зору щодо навчання в Україні та представив власні рекомендації щодо реформування системи освіти.

Ніко Концелідзе (студент 3-го курсу спеціальності «Міжнародна економіка», громадянин Грузії) поділився власними враженнями від української освіти, зазначивши, що пишається навчанням у КиМУ, професійні знання, англійська мова, практика на підприємствах надають впевненості у професійному майбутньому.

Студенти економічного факультету ще раз підтвердили, що тематика семінару є надзвичайно актуальною, адже в сучасному світі освіта та міжнародний досвід – це соціальний ліфт, що дає змогу посісти гідне місце в суспільстві та забезпечити високий рівень життя в майбутньому.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ