Участь студентів та викладачів КиМУ у зустрічі із Послом Самантою Пауер, представником США при ООН

«Не зупинятися на шляху реформ і вірити у власні сили» – з таким закликом до українців звернулася Посол Саманта Пауер, постійний представник США при ООН, у промові 11 червня 2015 року в Жовтневому Палаці м. Києва на зустрічі з дипломатами, народними депутатами, студентами та журналістами столиці.

У заході взяли участь 45 студентів та викладачів Інституту міжнародних відносин та Коледжу Київського міжнародного університету, серед них: к.ю.н., доцент Хачатурян Т.Х., к.і.н. Судак І.І., к.і.н. доцент Лукашенко А.І., к.і.н. доцент Самойлов О.Ф., викладачі: Бельська Т.В., Алексанян В.І.

Саманта Пауер, відома українцям за трансляціями засідань Ради Безпеки ООН, у своєму виступі запевнила присутніх, що США були на боціі України ще з початку Майдану, а події, що відбуваються на Сході України чітко демонструють дестабілізуючі дії Росії. Усе це очевидно тисячам людей у світі, що мають ідентичні проблеми і на прикладі українців вчаться боротися за демократію. Посол С. Пауер виступала англійською мовою, але неодноразово вживала українські слова «гідність», «Україна понад усе!», цим самим викликаючи оплески аудиторії. Вона показала високу обізнаність з питань нинішньої ситуації в Україні, наголосивши, що після Майдану українці продовжують боротьбу на двох фронтах: протистояння російській агресії на зовнішньому і корупції – на внутрішньому.

Головна мета візиту американського дипломата – підготовка платформи для відкриття офісу ООН в Україні, який має активно сприяти імплементації Мінських домовленостей і виконанню функцій ОБСЄ.

За словами студентів, викладачів Київського міжнародного університету, промова та відповіді на запитання американської гості справили надзвичайно приємне враження глибоким аналізом, розумінням ситуації та готовністю США допомогти Україні. Без сумніву, ця зустріч стане студентам прикладом для наслідування в професійному становленні в галузі міжнародних відносин та права.

КиМУ