Майстер-клас на тему: «Право інтелектуальної власності в сучасному світі. Роль Всесвітньої організації
інтелектуальної власності»

23 листопада 2015 року в Київському міжнародному університеті пройшов майстер-клас на тему «Право інтелектуальної власності в сучасному світі. Роль Всесвітньої організації інтелектуальної власності», який для студентів Юридичного інституту провела к.ю.н, доцент Верейці О.В. Організатор - доцент Телестакова А.А., к.ю.н., директор Юридичного інституту КиМУ.

Актуальність теми майстер-класу зумовлена тим, що значення інтелектуальної власності для суспільства постійно зростає, унаслідок чого вона часто стає об’єктом неправомірних дій, зловживань, недозволеного використання, а відтак потребує надійної ефективної правової охорони. Недосконалість правових механізмів захисту прав інтелектуальної власності в Україні і досі має місце.

Під час свого виступу пані Ольга Верейці проаналізувала стан законодавчого регулювання інтелектуального права в Україні, вказала на недоліки й прорахунки національного законодавства у сфері захисту інтелектуальної власності, звернула увагу на негативний вплив існування піратської продукції на національну безпеку, національну культуру, економіку та імідж країни.

Майстер-клас проходив у формі лекції-дискусії. Студентів, зокрема, цікавили такі питання, як міжнародна система інтелектуальної власності, функції та завдання Всесвітньої організації інтелектуальної власності, державна система охорони інтелектуальної власності, досвід інших країн у сфері інтелектуального права, можливості й перспективи змін національного законодавства тощо. У дискусії активну участь брали не тільки студенти, а й викладачі, серед них доц. Телестакова А.А. та доц. Ткаченко О.В.

Упевнені, що здобуті знання студенти зможуть успішно використати під час Тижня правових знань, зокрема, у роботі круглого столу на тему «Інтелектуальна власність», який відбудеться 8 грудня 2015 року.

КиМУ КиМУ