Урочиста посвята у студенти!

1 вересня 2015 року року в актовій залі Київського міжнародного університету панувала святкова атмосфера, урочисте дійство для першокурсників Університету, Коледжу та учнів Ліцею — посвячення у студенти і святкування початку нового навчального року.

Першокурсників і їхніх батьків тепло привітав президент Університету професор Хачатурян Х.В. та високоповажні гості протоірерєй Віталій Клос (завідувач кафедри церковної історії Київської православної богословської академії, доктор церковно-історичних наук, професор) і Левківський Казимир Михайлович (заступник директора Інституту модернізації змісту освіти МОН України, професор), які у своїх промовах зазначили важливість розвитку духовності та патріотизму молоді, їхнього прагнення до досконалості, підвищення мотивації навчання через успішну спільну продуктивну наукову діяльності студентів і викладачів, чому і сприяє високий рівень викладання й потужна матеріально-технічна база Університету.

На адресу Київського міжнародного університету надійшли вітання з початком нового навчального року від Міністерства освіти і науки, комітету з питань освіти і науки Верховної Ради України, Асоціації навчальних закладів України, партнерів з міжнародних проектів — Римського університету «La Sapienza» та Штутгартського університету (ФРН), Вищої школи бізнесу (Польща), а також від випускників, серед яких народний депутат Київської міської ради Тарасюк П.І.

Передачу символічних Ключа знань і Студентського квитка здійснили Волошина Катерина — студентка ІІІ курсу спеціальності «Кіно-, телемистецтво» та Кузьмінський Віктор — студент ІІІ курсу Коледжу спеціальності «Туристичне обслуговування», а право їх отримати було надане Налбандян Марії — студентці I курсу спеціальності «Кіно-, телемистецтво» та Камишанову Денису — студенту І курсу Коледжу спеціальності «Правознавство».

Закінчилась урочиста церемонія святковим концертом, який підготували талановиті студенти КиМУ.

Після цього першокурсники познайомились із керівництвом інститутів, факультетів й одногрупниками. А вже завтра студентські лави поповнить понад 500 студентів, які, здобувши елітну вищу освіту в КиМУ, будуть гідно представляти Україну на всіх рівнях і сприяти розбудові незалежної, соборної й заможної країни.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ