Візит студентів КиМУ до посольства Словацької Республіки в Україні.

5 березня 2015 року відбувся ознайомчий візит студентів Інституту міжнародних відносин Київського міжнародного університету до посольства Словацької Республіки в Україні.

Групу із 15 студентів на чолі з к.і.н., доцентом кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Самойловим О.Ф. прийняв Надзвичайний і Повноважний посол Словацької Республіки в Україні пан Юрай Сівачек, який розповів про специфіку діяльності дипломатичного представництва за кордоном, надав інформацію про становлення та розвиток україно-словацьких відносин, поділився досвідом європейської та євроатлантичної інтеграції Словацької Республіки. Студенти мали можливість оглянути приміщення посольства Словаччини в Україні, познайомитись із його структурою та працівниками посольства.

У свою чергу, студенти цікавилися тим, які освітні програми існують для українських студентів у Словаччині, чисельністю національних меншин в обох країнах, тим, що думають пересічні словаки про останні події в Україні, що спільного між українцями та словаками, які галузі є основою словацької економіки тощо. Зустріч проходила у дружній невимушеній атмосфері.

На завершення зустрічі доцент Самойлов О.Ф., голова студентського уряду, студент 4-го курсу спеціальності "Міжнародні відносини" Володимир Шевченко висловили пану Послу запевнення у своїй високій повазі, подякували за теплий прийом, отриману актуальну інформацію та висловили запевнення, що все, що студенти сьогодні побачили і почули, є цінним для їх становлення як майбутніх українських дипломатів.

КиМУ КиМУ