Зустріч Нового 2016 року в КиМУ

Новорічні свята не випадково відрізняються особливим розмахом і неповторним піднесеним настроєм. Радісні надії, відчуття казки та чаклунства – Новий рік воістину найдивовижніше свято, яке з однаковим хвилюванням чекають і діти, і дорослі, і готуються до нього заздалегідь. Ще б пак, як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш!

24 грудня 2015 р. студенти спеціальностей «Кіно, -телемистецтво», «Театральне мистецтво» Інституту телебачення, кіно і театру, за активною участю студентів «Акторського мистецтва» Коледжу Київського міжнародного університету (художній керівник, режисер постановки – професор Мироненко М.О.) запропонували «кимушникам» запальну «Новорічну подорож світом», під час якої протягом однієї години всі присутні в актовій залі змогли побувати в екзотичних місцях планети : Франція, Іспанія, Куба, США. Свято відкрив Дід Мороз, він відправив студента в новорічну подорож, яка має допомогти йому познайомитись із традиціями країн світу і допомогти перескласти залік із країнознавства, який він «успішно» провалив. У залі панувала святкова атмосфера, виступи супроводжувались музичними композиціями, піснями (Welcome to New York, з репертуару Едіт Піаф) прекрасним виконанням рок-н-ролу, жартами й аплодисментами глядачів, які і стали підтвердженням того, що казковий передноворічний настрій нашим артистам створити вдалося. Оплесками присутні зустріли президента КиМУ, професора Х.В. Хачатуряна, який привітав усіх з прийдешніми святами та побажав:

Нехай Новий рік принесе із собою радісні сподівання та віру в те,
що наступний рік буде кращий, ніж попередній. Хай доля буде
прихильною до Вас, дорогі колеги та студенти, даруючи вам приємні
враження, цікаві зустрічі, любов і віру у власні сили!
Сподіваюсь, що Новий рік стане для вас успішним і плідним,
щедрим на здобутки та добрі справи.
Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ