Музично-літературний вечір в КиМУ

16 квітня 2015 року у стінах Київського міжнародного університету відбувся музично-літературний вечір, організований Глуцькою А.І. – директором навчальної телестудії КиМУ, викладачем кафедри української і світової культури та літератур, із залученням студентів спеціальностей «Журналістика» та «Кіно-, телемистецтво».

Студенти підготували постановку за мотивами повісті Володимира Сорокіна «Черга», що відображає абсурд радянських реалій, стосунків між людьми, включених у «вічну чергу». Сатирична повість - це метафора всього нашого життя. У черзі сваряться, відпочивають, ховаються від проблем, знайомляться і запрошують на побачення, виховують дітей, розмовляють про роботу і про сенс буття і чекають, чекають, чекають... Вони не знають чого саме чекають, просто сподіваються, що буде краще.

Директор Інститут журналістики професор Кривошея Г.П. приєднався до привітань на адресу Анастасії Ігорівни Глуцької, професіоналізмом та креативністю якої захоплюються як студенти, так і колеги, і, в якої, до того ж, 16 квітня був день народження, з успішною постановкою повісті «Черга» та звернув увагу майбутніх журналістів на існуючі проблеми володіння вільним, справді культурним словом, що є важливим для тих, хто користується словом як основним інструментом своєї професії.

КиМУ КиМУ КиМУ