Участь науковців КиМУ в науково-практичній конференції
«Модель ООН-2015. Мир-справа кожного»

Модель ООН – це цікава рольова гра, під час якої учні-члени команди імітують роботу різних структурних підрозділів ООН, обговорюють питання міжнародної проблематики, що стоять у порядку денному відповідних органів. Учасники моделі набувають досвіду та навичків, які можуть стати у нагоді їм у подальшому професійному житті, адже у ході підготовки та виступів вони розвивають вміння приймати грамотні і послідовні рішення, успішно розв’язувати конфлікти, аналітично мислити. Нині «модельний рух» існує в понад 40 країнах світу і його популярність зростає з кожним роком , залучаючи до участі все більше шкіл, університетів.

13-14 березня 2015 року в гімназії №136 м. Києва відбулася Науково-практична конференція «Модель ООН-2015. Мир - справа кожного», у якій взяли участь науковці Київського міжнародного університету: професор Некряч А.І. (д.політ.н, проректор з наукової роботи); професор Рудаківська С.В. (проректор з довузівської підготовки); професор Тур'ян О.В. (к.психол.н).