СТУДЕНТИ ІНСТИТУТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ КІНО І ТЕАТРУ КиМУ на ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНІЙ ПРОГРАМІ «ЛЮДИНА РОКУ 2014»

21 березня 2015 року в Національному палаці мистецтв «УКРАЇНА» відбулась урочиста церемонія загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», лейтмотив якої - «МІСІЯ ЄДНАННЯ» сконцентрував найвеличніші явища сьогодення – героїзм захисників і волонтерський рух, сподівання українців до єдності і їх бажання стати сильною нацією.

Честь взяти участь у церемонії отримали проректор Київського міжнародного університету, професор Тетяна Данченко, директор Інституту телебачення кіно і театру КиМУ, заслужена артистка України Ніна Ільїна та студенти театрального відділення інституту, творчі роботи яких уже заслужили високу оцінку та позитивний резонанс публіки.

Окрім радості від прекрасної творчої акції та унікальної можливості спілкування з популярними й поважними людьми нашої держави, присутність на світських церемоніях такого високого рангу для майбутніх акторів, це не тільки честь і задоволення - а й виховний аспект роботи з публічними людьми, школа поведінки на дипломатичному рівні, знайомство з протоколом і вимогами до зовнішнього іміджу. Студенти мали змогу поспілкуватись і зробити фотосесію із своїми кумирами - популярними акторами, телеведучими Ольгою Сумською, Габріелою Масангою, Юрієм Горбуновим, Григорієм Решетніком, Остапом Ступкою, поетом і народним депутатом Євгеном Рибчинським, з першим Президентом України Леонідом Кравчуком.

Під час проведення урочистої церемонії були вручені міжнародні та спеціальні премії "Людина року" за 2014 рік, зокрема, володарями міжнародних премій програми стали:

• Міжнародна премія в галузі суспільно–політичної діяльності: Даля Грібаускайте – Президент Литовської Республіки;
  • Міжнародна премія в галузі дипломатії: Ейнулла Мадатлі - Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні;
  • Міжнародна премія ім. Михайла Вороніна "За високий стиль життя": Вахтанг Кікабідзе – Народний артист Грузинської РСР.

Присутність на урочистій церемонії залишила незабутні враження у студентів, подарувала святковий настрій, душевний підйом і відчуття відповідальності за свою професійну підготовку та перспективи творчого майбутнього.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ