VI Міжнародна науково-практична конференція "Аналітика міжнародних відносин".

Перспективи розвитку та формування авторитету України у світовому просторі стали темою наукових досліджень, представлених науковцями Київського міжнародного університету 20 травня 2015 року на VI Міжнародній науково-практичній конференції «Аналітика міжнародних відносин» (організатор - кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики, завідувач - професор Іванченко Р.П.)

У своїх виступах професори Коломієць В.Ф., Тіменко І.В., Іванченко Р.П. наголосили на актуальності тематики конференції, адже Європейська інтеграція і членство в Європейському Союзі є стратегічною метою України, найкращим способом реалізації національних інтересів, побудови економічно розвинутої і демократичної держави, зміцнення позицій у світовій системі міжнародних відносин.

Гостя конференції, координатор з превентивної роботи «Кампанії А21» - Саченко Юлія ознайомила присутніх з діяльністю некомерційної організації, місією якої є боротьба з рабством, торгівлею людьми на території Європи. Під супровід мультимедійної презентації пані Саченко розповіла про масштаби злочинності у світі, закликала молодь приєднуватися до руху аболіціоністів та брати активну участь в організації громадських акцій на захист та підтримку потерпілих.

Актуальні питання української культури, політики та економіки в нових умовах знайшли відображення у виступах доповідачів, а саме:

• «Глобальне громадянське суспільство: цифровий вимір» (докторант Національної академії державного управління Бєльська Т.В.);
  • «Політична децентралізація як чинник досягнення фінансової самостійності місцевого самоврядування в Україні» (доцент Судак І.І.);
  • «Українська криза та неполітичні технології в сучасній системі міжнародних відносин» (професор Коломієць В.Ф.);
  • «Гетьман і кайзер: уроки 1918-го» (професор Панченко В.О.);
  • «Сепаратизм у Європі в контексті українського питання» (викладач Алексанян В.І.);
  • «Євроінтеграційні пошуки України в умовах глобалізації» (доцент Самойлов В.Ф.);
  • «Інформаційна війна і кібервійна як складники гібридних війн» (професор Шпига П.С).

Підводячи підсумки конференції проректор з наукової роботи, професор Некряч А.І. наголосила, що для України європейська напрямок - це шлях модернізації економіки, подолання технологічної відсталості, залучення іноземних інвестицій і новітніх технологій, створення нових робочих місць, вихід на світові ринки.

Європейська інтеграція є предметом досліджень не лише викладачів, а й студентів, про що свідчить тематика цьогорічних конференцій Київського міжнародного університету.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ