Зустріч Студентів КиМУ з Ларисою Кадочниковою

1 квітня 2015 року відбулась творча зустріч студентів третього та четвертого курсу спеціальності «кіно,- телемистецтво», «акторське мистецтво» та старшокласників Ліцею Київського міжнародного університету із народною артисткою України – Ларисою Кадочниковою. (організатор - заслужена артистка України, директор Інституту телебачення кіно та театру, професор - Ільїна Н.О.). Зустріч проходила в затишній атмосфері художньої галереї столичного мистецько-концертного центру ім. Івана Козловського (директор - Тетяна Зозуля).

Усі пам’ятають Ларису Кадочникову за ролями Марічки у стрічці С. Параджанова «Тіні забутих предків» та Дани з фільму «Білий птах з чорною ознакою». Інтелігентна, харизматична, незалежна у власних судженнях акторка поділилася унікальною історією свого життєвого та творчого шляху в українському кінематографі, вітчизняній театральній школі та особистим баченням долі актора кіно і театру, довівши, що своїми силами можна досягти не лише особистого професійного успіху та міжнародного визнання, але й відкрити світу сучасне українське мистецтво на найвищому рівні.

Не випадково творча зустріч проходила в мистецько-концертному центрі. Саме тут була представлена колекція картин талановитої зірки українського кінематографа і театру, які відображали внутрішній світ, глибину душі та неординарність погляду акторки-художниці. Картини представлені у різних техніках – від графіки до живопису, але найбільше присутні, серед них і студенти КиМУ, були вражені колажем, присвяченим С. Параджанову. Ця робота – не просто колаж, а твір, картина, основою якої стала подарована Параджановим золотиста хустина. На ній – знакові обличчя, оксамитові рукавички, годинники, намисто, перлини, колоски і пташине пір’я… Усі вони розкинулися по параджанівській шалі, наче символізуючи творчий шлях актриси, що розпочався на картині "Тіні забутих предків"

«У тих навчальних закладах, де готують професіоналів у галузі творчих професій, формуванню естетичного смаку повинно відводитись особливе місце, оскільки мистецтво - найплідніше середовище для естетичного розвитку і можливість самовираження», говорила студентам Лариса Валентинівна.

Художницею створено понад 100 графічних і художніх творів, пройшли персональні виставки в Києві, Москві, Чернігові, Празі, Мюнхені, Стокгольмі, які продемонстрували оригінальний талант, тонку кольорову палітру творів Лариси Кадочникової.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ