«Школа-КиМУ: партнери в освіті» – інтелектуальний
марафон у КиМУ

Київський міжнародний університет, його Центр довузівської підготовки (керівник – професор Рудаківська С.В.), реалізуючи протягом останніх 16 років програму «Школа-КиМУ: партнери в освіті», став організатором низки інтелектуальних заходів у першому півріччі 2015-2016 н.р., зібравши велику команду майбутніх лінгвістів, юристів, журналістів і психологів, усіх тих, хто хоче проявити свої знання та здібності, поборотися за перемогу, а саме:

• інтелектуальні проекти:
    «Creative-media»;
    «Mr. Know-All»;
    «Ерудити правознавства»;
    «Захоплююче країнознавство»;
    «Майбутній психолог, політолог».

Активними учасниками проектів стали навчальні заклади управлінь освіти міста Києва Дніпровського, Деснянського, Дарницького, Святошинського, Шевченківського районів, усього 29 команд або 174 учні (Колеж ім. В.Сухомлинського, СШ №125, СШ №65, Гімназія №136, НВК «Сузір'я», СШ №197 (7 команд), Гімназія №48, Економіко-правовий ліцей, гімназія «Києво-Могилянський колегіум», СШ №246, СШ №247, СШ №189, Гімназія №283, СЗШ №282, СЗШ №190, СЗШ №250);
  • XVII Всеукраїнська олімпіада з базових дисциплін, а саме: українська мова та л-ра, англійська мова, німецька мова, математика, історія України, біологія, географія, хімія, фізика (участь взяли 400 старшокласників шкіл міст Києва, Комсомольська (Полтавська обл..), Київської області (Біла Церква, Бровари, Буча, Немишаєв, Шпитьки), Херсон, Світловодськ (Кіровоградська обл.);
  • Олімпіада (тестування) з англійської мови серед випускників навчальних закладів м. Житомира з використанням особливостей тестів зовнішнього незалежного оцінювання знань. Мета заходу – перевірка готовності учнів до ЗНО у 2016 році та надання можливості їх корегування в підготовчий період до проходження тестування ЗНО. У заході взяли участь 356 випускників міста.

Тестування з англійської мови серед випускників міста Києва буде продовжено в січні – лютому 2016 року.
Інтелектуальний марафон, проведений Київським міжнародним університетом, ще і ще раз довів, що це саме той шлях, який сприяє стимулюванню інтелектуальних можливостей, розвитку ерудиції старшокласників і є активним чинником майбутньої успішної їх соціалізації, правильного професійного вибору.
Вітаємо переможців і учасників марафону та запрошуємо на навчання до Київського міжнародного університету!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ