Програма інтелектуальних проектів КиМУ в дії

Вибір майбутньої професії - це серйозний крок, який випускники роблять на підставі інформації, отриманої з різноманітних джерел, знань з профілюючих предметів і власних природних здібностей. Програма інтелектуальних проектів Київського міжнародного університету «Школа-КиМУ: партнери в освіті» є організаційною базою для розвитку професійного самовизначення старшокласників, яка включає в себе індивідуальні психологічні характеристики і професійні інтереси («Профтестування»), розвиток інтелектуальних здібностей шляхом участі в інтелектуальних іграх, а саме:

Ігри вже відбулись на початку ІІ півріччя поточного навчального року. Участь у подібних заходах дає змогу старшокласникам на практиці використовувати здобуті знання, ефективніше самовизначитися, підготуватися до власного професійного «Я» та успішно інтегрувати його у наше суспільне «МИ».

Київський міжнародний університет запрошує випускників шкіл, які мріють реалізувати себе в майбутньому у журналістиці,
кіно- телемистецтві, театральному мистецтві та архітектурі, взяти участь у пробному творчому конкурсі, який відбудеться 20.03.2015 та 27.03.2015 о 14:00.

Бажаємо всім успіху та реалізації планів і задумів!