Всеукраїнська науково-практична конференція
«Економічна стратегія розвитку України в умовах
сучасних геополітичних викликів»

«Економічна стратегія розвитку України в умовах сучасних геополітичних викликів» – такою була тема Всеукраїнської науково-практичної конференції, яка 23 жовтня 2015 року відбулась у Київському міжнародному університеті. Організатор – економічний факультет (декан – д.е.н., проф. Резнік Н.П.).

Спільно з науковцями КиМУ досягнення і проблеми України на шляху до економічного процвітання обговорювали представники вищих навчальних закладів України та Польщі, серед яких: Національний університет біоресурсів і природокористування України, Вища школа ім. Богдана Янського (Варшава, Польща), Науково-дослідний економічний інститут, Національний університет державної податкової служби України, Уманський національний університет садівництва, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка та ін.

У вітанні учасникам конференції професор Резнік Н.П. зазначила, що наукові дослідження в межах тематики конференції є надзвичайно актуальними і висловила запевнення в їх продовженні найближчими роками.

Учасники пленарного засідання у виступах аналізували перспективи розвитку вітчизняного аграрного сектору у зв’язку з підписанням Україною економічної частини Угоди про асоціацію з Європейським Союзом (д.е.н., проф. Збарський В.К.); упровадження біоекономіки четвертого покоління – локомотиву нового технологічного укладу (д.е.н., проф. Талавиря М.П.); процес децентралізації в Україні (Резнік Н.П., д.е.н., професор КиМУ); регулювання міграційних процесів в українському суспільстві (Індиченко І.В., доцент КиМУ); умови розвитку страхування в Україні з орієнтацією на Європу (Бердієва Дженет, студентка Коледжу КиМУ) та ін.

Після пленарного засідання робота конференції продовжилась у 9 секціях, у яких взяли участь і виступили 90 науковців. У виступах учасників конференції знайшли відображення результати досліджень у галузях електроенергетики та теплоенергетики, іноземних інвестицій, антикризового управління, кадрового менеджменту, фінансово-економічної безпеки, економічної стратегії розвитку України, а також проблеми та шляхи їх подолання.

За підсумками проведеної конференції будуть видані: збірник матеріалів конференції та фахове видання «Сучасні питання економіки і права».

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ