Майстер-клас Наталії Кончаковської.

23 березня 2015 року відбувся майстер-клас директора київського ресторану «Кушавель» Наталії Кончаковської.
(організатор: кафедра країнознавства та міжнародного туризму, доцент Лукашенко А.І.)

«Успіх ресторану базується на трьох складниках: відмінний сервіс, смачна і свіжа їжа та справедлива вартість страв» - підмітила гостя. На жаль, деякі ресторани не дотримуються цих складників, тому ресторанний бізнес в Україні вимагає активного обміну досвідом з закордонними колегами та допомоги фахівців вищої категорії.

Майбутні спеціалісти з захопленням слухали про стандарти та структуру роботи престижного ресторану, правила і таємниці взаємовідносин ресторану з клієнтами. Пані Кончаковська зазначила, що ресторанний бізнес відрізняється від усіх інших видів бізнесу. Це підприємство, яке об'єднує в собі мистецтво і традиції, механізми діяльності і досвід маркетологів, філософію обслуговування та концепцію формування потенційних гостей.

Лекція проходила у формі бесіди, тож студенти отримали грунтовні відповіді на усі запитання, що цікавили: про тенденції розвитку ресторанного ринку в Україні, використання музичного супроводу та авторські права на аудіо-та відео продукти, стратегію формування цін у меню ресторану, психологію та смаки клієнтів та інше.

Наталія Василівна також розповіла про власний шлях у ресторанному бізнесі і дала декілька порад, як досягти успіху у сфері громадського харчування. Час пролетів непомітно, а що важливо, з користю для майбутніх спеціалістів у галузі готельно-ресторанної «кухні».

КиМУ КиМУ КиМУ