Загальноміський конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті» - 2015

14 травня 2015 року в приміщенні Київського університету ім. Б. Грінченка відбувся ХІІ загальноміський міжнародний конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті» під гаслом «Київський форум дружби: Україна-Світ», приурочений до Дня Європи.

Цей проект є одним із найпопулярніших проектів серед юних киян, адже сприяє розвитку толерантності, зміцненню дружби та партнерських зв’язків із країнами, зокрема, на цьогорічному конкурсі з Німеччиною, Польщею, Францією, Італією, Болгарією, Ісландією, США, Туреччиною, Латвією, Швецією. Його учасники талановито продемонстрували свою любов до України, глибокі знання іноземних мов, історії, культури, традицій країн Європи, готовність до євроінтеграції.

Фестиваль організовано за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Феданян О.Г. – начальник департаменту), управлінь освіти районних у м. Києві держадміністрацій, вищих навчальних закладів, один із яких Київський міжнародний університет, представлений у журі професором Рудаківською С.В. (проректор з довузівської підготовки) та доцентом Чучковською О.М. (керівник Центру міжнародних та громадських зв’язків). На фестиваль були запрошені почесні гості, представники посольств Болгарії, Туреччини, Польщі, МЗС України та громадських організацій.

Протягом конкурсу команди представили мультимедійні презентації та фольклорно-музичні композиції, що стали віртуальною мандрівкою до країн Європи, їх історичного минулого, сучасності та їх зв'язок з Україною. Атмосфера свята, азарт конкурсного змагання, глядачі та вболівальники, а їх було понад 600, забезпечили присутнім піднесений настрій, море овацій, підтримку командам, які демонстрували артистизм, духовність, патріотизм і підтвердження того, що українська молодь - талановита, відкрита і здатна до міжнародної дружби та порозуміння.

Рішення журі оголосила Павленко О.П. (начальник відділу науки, міжнародних та регіональних зв’язків Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА), наголосивши, що фестиваль дає змогу учням здобути необхідні знання та навички для інтеграції в європейське та світове суспільство, можливість стати мобільнішими, зробити власне та суспільне життя багатоплановим і відкритим.

За рішенням журі переможцями міського фестивалю-конкурсу стали:

• І місце - Гімназія №315 (Італія, Дарницький район);
  • ІІ місце - Міжнародна школа «Меридіан» (Туреччина, Подільський район);
  • ІІІ місце - Ліцей №293 (Болгарія, Деснянський район).

Від імені Київського міжнародного університету професор Рудаківська С.В. привітала переможців та учасників конкурсу, висловила захоплення виступами команд, хорошою організацією заходу та вручила дипломи І, ІІ, ІІІ ступеня, які дають пільги в оплаті за навчання у КиМУ – 30%, 20%, 15%:

• І місце – Гімназія № 315;
  • ІІ місце – Гімназія № 56, Міжнародна школа «Меридіан»;
  • ІІІ місце – НВК № 209 «Сузіря», СШ № 200, Гімназія № 177.

Дипломи лауреатів фестивалю, які надають знижки в оплаті за навчання в розмірі 10%, отримали команди Ліцею № 293, СШ № 165, СШ № 53, Гімназії «Оболонь».

Вітання членам команд, уболівальникам і викладачам! Браво, талантам твоїм, Україно!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ