День відкритих дверей у Київському міжнародному університеті, Коледжі та Ліцеї КиМУ.

16 травня 2015 року у Київському міжнародному університеті, його структурних підрозділах – Ліцеї та Коледжі КиМУ - відбувся День Абітурієнта – 2015, у якому взяло участь більше 140 майбутніх студентів, колежан, ліцеїстів та їхніх батьків.

Учасники заходу мали можливість ближче познайомитися з системою наступності освіти у школі та вузі – однією із складових концепції розвитку Київського міжнародного університету на найближчі роки; завдяки презентації та екскурсії навчальним закладом, були ознайомлені із структурними підрозділами університету, їх матеріальною базою, напрямами підготовки а також специфікою навчання у КиМУ, а саме:

• пріоритети КиМУ - вивчення 20 іноземних мов, україно-англомовне навчання;
  • лекції та зустрічі з дипломатами різних країн, співпраця з ЄС, ООН, ОБСЄ;
  • участь у європейській програмі ТЕМПУС, перемоги студентів у національних міжнародних конкурсах.

Проректор з довузівської роботи, професор Рудаківська С.В. та керівник центру міжнародних і громадських зв’язків, доцент Чучковська О.М. розповіли про нові правила вступної кампанії 2015 року, дали відповіді на найхвилюючі запитання щодо нововведень в освітній галузі, співпраці Київського міжнародного університету із Центрально-Європейським університетом (Словаччина). Всім присутнім 11 – класникам була запропонована Пам'ятка Абітурієнта 2015 «7 кроків до успіху!», яка була підготовлена з огляду на багаточисленні запитання абітурієнтів упродовж останніх чотирьох місяців.

Для наймолодших учасників заходу, учнів 5—10 класів, викладачі Ліцею КиМУ (директор – Хромченкова Н.М.), крім його презентації та екскурсії, провели математичний брейн-ринг «Математика – цариця наук» (викладач – Чижова О.І.) та відкрите заняття «Світ історії» (викладач – Лукашенко А.І.).

Майбутні абітурієнти до Коледжу КиМУ, у межах заходу пройшли пробне вступне випробування з усіх семи спеціальностей, яке сприятиме кращій підготовці до вступних випробувань.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ