День відкритих дверей у Київському міжнародному університеті.

КиМУ

26 вересня 2015 року в Київському міжнародному університеті (КиМУ), а також Коледжі та Ліцеї КиМУ відбувся День відкритих дверей, у якому взяли участь близько 300 майбутніх абітурієнтів – випускники навчальних закладів не тільки міста Києва, а й шкіл Чернігова, Вінниці, Полтави, Києво-Святошинського району Київської області, у тому числі 30 членів Київської малої академії наук.

Захід розпочався в актовій залі КиМУ. Випускників шкіл привітала професор Данченко Т.В. – проректор з навчально-виховної роботі, яка висловила впевненість у тому, що знайомство з напрямами підготовки в університеті та коледжі сприятиме їх успішному вибору майбутньої професії і, звісно, навчального закладу. Під час комп'ютерної презентації, виступів керівників структурних підрозділів, а саме: професорів Некряч А.І. (проректор з розвитку університету), Петренко Т.М. (директор Коледжу КиМУ), Тіменко І.В. (директор Інституту міжнародних відносин), Резнік Н.П. (декан Економічного факультет), Ільїної Н.О. (директор Ін-ту телебачення, кіно і театру, заслужена артистка України); доцентів Телестакової А.А. (директор Юридичного інституту), Носенка О.А. (декан медико-фармацевтичного ф-ту), Колосова В.М. (декан факультету будівництва і архітектури), Гарніка І.В. (директор Ін-ту лінгвістики та психології); завідувачів кафедр, Центру інформації та міжнародних зв’язків – присутні ознайомилися з особливостями навчального процесу при підготовці фахівців із 28 спеціальностей, напрямами міжнародної діяльності, зокрема – співпрацею з Вищою Школою Бізнесу в Домброві Гурнічей (Польща), яка дає змогу отримати диплом польського навчального закладу. Модератор зустрічі професор Рудаківська С.В. (проректор з довузівської підготовки) надала присутнім інформацію щодо новацій вступної кампанії 2016 року, роботи підготовчого відділення для випускників 9-х і 11-х класів, представила викладачів підготовчого відділення КиМУ. Зацікавленість викликав виступ Алексаняна В.І., у минулому слухача підготовчого відділення, випускника КиМУ – магістра з політології, голови студентського уряду протягом декількох років, а нині – викладача кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики, який у своїй викладацькій діяльності успішно використовує здобуті знання зі спеціальності та англійської мови.

Не лишились осторонь, а навпаки, презентували себе і студенти університету. Студенти 3-го курсу Інституту телебачення, кіно і театру підготували музичні вітання і після закінчення активно спілкувались із майбутніми студентами.

Абітурієнти та їх батьки ознайомились із матеріальною базою Університету та Коледжу, яка відповідає найсучаснішим вимогам (лінгафонні та комп’ютерні кабінети, судова аудиторія – Центр міжнародного права, кабінети з фармації, навчальні теле - радіостудії, спортивний, тренажерний і хореографічний зали, майстерні акторських і режисерських дисциплін, криміналістичний полігон, бібліотека й читальна зала та ін.

Шановні майбутні абітурієнти,
сподіваємось, що знайомство з Київським міжнародним університетом і Коледжем КиМУ допоможе вам зробити правильний профорієнтаційний вибір і зорієнтуватися серед розмаїття ВНЗ України.
Будемо раді бачити вас членами студентської сім'ї кимушників, як ми любимо себе називати, ласкаво просимо!

Захід знайде відображення в телепрограмі “Студентський квиток”, яку готують студенти Інститутів телебачення, кіно і театру та журналістики і яка транслюється на 17 телеканалах України.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ