Міжнародний день студента в КиМУ

17 листопада світове студентство святкує Міжнародний день студентів, встановлений 1946 року на Всесвітньому конгресі студентів у Празі, у пам'ять про чеських студентів-патріотів, розстріляних гітлерівцями 17 листопада 1939 року. Цей день святкується в Україні з 1999 року згідно з Указом Президента «Про День студента» № 659/99.

Напевне кожен, хто був студентом, згадує ці роки з радісним трепетом і ностальгією. Відчайдушна пора, коли найбільша проблема – це сесія, а найочікуваніше свято – День студента. Це час найсміливіших експериментів – у навчанні, зовнішності, поведінці. І, звичайно, ми пригадуємо, не так саме навчання, як власне перші серйозні «кроки дорослості» – студентський роман, випробування дружби, поїздки та подорожі.

Звісно, це свято не оминуло Київський міжнародний університет. Його святкування 17 листопада розпочалось із привітання студентів президентом КиМУ професором Хачатуряном Х.В., оголошення наказу про нагородження та вручення Почесних грамот кращим із кращих за успіхи у навчанні, науковій і громадській діяльності, створення позитивного іміджу КиМУ та Коледжу КиМУ. Нагороди отримали 18 студентів. А далі на студентів чекав сюрприз, а саме: учасниками святкового концерту були викладачі університету та коледжу, саме вони дарували студентам пісні, жарти, вікторини, смішні комп’ютерні презентації, отримуючи шалені оплески та вигуки «Браво!».

У програмі святкування, ведучими якого були професор Данченко Т.В, проректор з навчально-виховної роботи, і доцент Сініченко С.В., було підведення підсумків конкурсу «Упізнай свого викладача», який стартував за 4 дні до Дня студента і під час якого студенти через «голосування» повинні були впізнати викладача за дитячими фотографіями. Здебільшого вони успішно з цим справились.

Упродовж усього концерту в залі панувала дружня атмосфера, розважальна програма включала в себе сольні номери викладачів:
Бистряков В.Ю. – заслужений артист України, викладач кафедри театрального мистецтва, Н. Ільченко – випускниця театрального відділення КиМУ, а нині артистка театрів "Браво" та "Міленіум", та його команда (члени сім'ї – дружина і донька ) викликали захоплення у глядачів інсценуванням «Танго Рауля і Галі» та Кейк-уок;
Глуцька А.І. – викладач кафедри кіно-, телемистецтва, представила авторську пісню «З колін», а в дуеті з викладачем кафедри соціальних комунікацій Григоренко І. І. – «Кукла Колдуна» із репертуару групи « Король и Шут»;
Петренко Т.М. – професор, директор Коледжу, щиро вітала студентів англійською мовою, а виконанням неперевершеної пісні Енді Вільямса (Andy Williams) «Love Story» у супроводі танцювального дуету у складі викладачів Алексаняна В.І. та Оболонської О.О., викликала шквал оплесків;
Пилипенко О.І. – професор, завідувач кафедри соціальних комунікацій, порадував усіх піснею з кінофільму "Земля Саннікова" "Есть только миг", а Порожна С.Г. – доцент, в.о. завідувача кафедри кіно-, телемистецтва, популярними піснями «Где-то на белом свете» з фільму «Кавказская пленница» і в дуеті з методистом Питкевич Л.Ф. – «Василина» Івана Поповича.

Шановні студенти, увесь колектив КиМУ приєднується до привітань, бажаємо всім втілення в життя своїх творчих задумів і подальших перемог, поступового наближення до головної мети - знайти своє місце в житті і стати гідними громадянами нашої великої країни - України!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ