Дебют першокурсників Інституту телебачення, кіно та театру

Вони ще зовсім недавно навчаються в КиМУ, наші першокурсники, але вже стали частиною великої студентської родини. У цьому переконались усі, хто відвідав дебют першокурсників Інституту телебачення, кіно та театру, який відбувся 22 жовтня 2015 року в Київському міжнародному університеті.

З хвилюванням і відповідальністю першокурсники підійшли до тривалої підготовки, адже схвалення викладачів та аплодисменти глядацької зали є найкращою нагородою для юних артистів. Своїм виступом студентам вдалось створити відповідний настрій та атмосферу.

Перший виступ допоміг студентам навчитись працювати командою, краще зрозуміти один одного, знайти спільну мову. Своїм дебютом першокурсники розкрили красу хореографічного мистецтва, зарядили хвилею гумору та зачарували піснею.

Зі словами привітання до організаторів Дебюту звернулась проректор довузівської підготовки, професор КиМУ – Рудаківська Світлана Вікторівна, та висловила задоволення всіх присутніх у залі від перегляду і побажала великого майбутнього студентам спеціальності “Кіно-, телемистецтво”.

Вітаємо першокурсників з вдалим дебютом і бажаємо, щоб ця добра традиція допомагала реалізувати власні творчі здібності і запалювала нових зірок Київського міжнародного університету!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ