ОЗНАЙОМЧИЙ ВІЗИТ СТУДЕНТІВ КИМУ ДО БУДИНКУ УРЯДУ УКРАЇНИ

8 і 9 жовтня 2015 року відбувся ознайомчий візит студентів Інституту міжнародних відносин, Інституту лінгвістики, Юридичного Інституту та Коледжу Київського міжнародного університету до Будинку Уряду України, організований доцентами кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Судак І.І. та Бєльською Т.В.

Студенти, а їх було біля 40 осіб, мали можливість зустрітися з Міністром Кабінету Міністрів України Ганною Володимирівною Онищенко. Зустріч відбулася у Малахітовій залі Будинку Уряду України, у якій пані Онищенко люб’язно прийняла студентів, розповіла про діяльність Кабінету Міністрів України та відповіла на поставлені їй питання.

Завідувач сектору комунікативних технологій Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Кабінету Міністрів України Володимир Борисович Тараненко провів оглядові екскурсії, під час яких студенти мали змогу відвідати музей Урядів України, де ознайомилися з історією створення будівлі, його структурою, працівниками, залами прес-центру, комунікативного центру та ін.

Інформація, отримана студентами під час візиту до Будинку Уряду викликала великий інтерес, була надзвичайно актуальною і корисною. На прощання вони висловили подяку пані Онищенко Г.В., пану Тараненко В.Б., адже все, що вони побачили та почули, є цінним для їх становлення як майбутніх урядовців.

За матеріалами Аврам Тайї
(студентка 2-го курсу Інституту міжнародних відносин КиМУ).

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ