Майстер-клас Богдана Красавцева

26 лютого 2015 року у Київському міжнародному університеті відбувся майстер-клас Богдана Красавцева – ведучого програми новин телеканалу RTI. Захід для майбутніх журналістів організував Інститут журналістики (директор - професор Кривошея Г.П.).

Під час зустрічі Богдан Красавцев зупинився на питанні cуспільної ролі журналіста, поділився набутим журналістським досвідом з основних аспектів журналістської діяльності, зокрема: правила поведінки журналіста під час зйомок сюжетів та тонкощі мистецтва комунікації, зауваживши, що тележурналісту на телебаченні допомагає не лише «картинка», а й голос, інтонація, тембр, логічні наголоси та необмежений діапазон звукових ілюстрацій.

Студентів цікавили питання щодо вправ з постановки голосу, важливості написання текстів для телебачення та методи боротьби з хвилюванням у кадрі.

«...Саме зараз перед вами відкриваються перспективи професійного розвитку, коли ви можете обрати будь яку галузь ЗМІ для роботи, найголовніше постійно і безперестанно вдосконалювати майстерність мови та письма. Адже слово- це наш інструмент, словом ми будуємо настрої у суспільстві та надаємо барв навколишньому середовищу…» — зазначив Богдан.

Сподіваємося, що майбутні журналісти отримали важливі поради, які вони зможуть застосувати на своєму професійному шляху.

КиМУ КиМУ