Участь науковців КиМУ у Всеукраїнській конференції "Нові інформаційні технології в освіті"

12 лютого 2015 року професор кафедри міжнародних економічних відносин, д.е.н. академік Коміренко В.І. взяв участь у 8-ій Всеукраїнській науково-практичній конференції «Нові інформаційні технології в освіті», яка відбулась у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка Шевченка

Конференція стала майданчиком практичного досвіду університетів України (КНУ імені Тараса Шевченка, Київський міжнародний, Київський політехнічний, Сумський, Харківський і Запорізький національний університети) з питань використання інформаційно-комунікаційних технологій при підготовці фахівців економічних, технічних спеціальностей, а також упровадження в навчальний процес нових технологій навчання, які базуються на комп'ютерній підтримці навчально-пізнавальної діяльності.

Вітаючи учасників конференції, заступник міністра освіти і науки України Стріха М.В. наголосив на важливості оволодіння випускниками вишів новими інформаційними технологіями для підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці як в Україні, так і за кордоном.

Професор Коміренко В.І. презентував досягнення студентів кафедри у міжнародних чемпіонатах із розв’язання ситуаційних вправ, розкриття творчого потенціалу студентів, підготовки до комфортного життя в умовах інформаційного суспільства. Василь Іванович у виступі зазначив, що розвиток і вдосконалення інформаційного середовища сфери освіти залежить від забезпечення системи освіти як у цілому, так і кожного навчального закладу окремо спеціалізованими підрозділами, над чим зараз працює колектив університету. При цьому може бути використано досвід учасників даної конференції при відкритті при кафедрі ІТ-клубу для старшокласників і студентів Коледжу КиМУ, де члени клубу зможуть виконувати проекти під керівництвом ІТ-фахівців університету, брати участь у майстер-класах.

КиМУ КиМУ