Концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – свято весни і кохання. Міжнародний жіночий день 8 березня - символ усього найкращого, що є в нас у житті: сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.
5 березня 2015 року, напередодні свята, прекрасну половину професорсько-викладацького складу вітали учні Ліцею, студенти Коледжу й Університету концертом, який організував Студентський уряд КиМУ.

Гостями концерту стали представниці ректорату, викладачі, методисти, лаборанти і студентки у супроводі шанувальників.

У нас зростає талановита, яскрава й згуртована молодь, яка активно проявляє себе в різних заходах Університету. Підтвердженням цього стали різнопланові художні номери – на концерті лунала і лірика, і поп-музика, гра на гітарі і синтезаторі, а шанувальникам хореографії - класичні танці. Глядачі зустрічали номери щирими усмішками, дружніми оплесками, схвальними вигуками.

Нійбільші овації зірвали:

• учні Ліцею – Аміна Мраіх, Ані Геворгян, Ілля Максимов; студенти Коледжу – Елен Алексанян, Олександр Колесник, Гліб Шуляк, Єлизавета Ластовка, Джанет Бердієва;
  • студенти Університету – Анна Цуріка (III курс спеціальності «Кіно-, телемистецтво»), Єгор Шарай (ІІІ курс спеціальності «Театральне мистецтво»), Анна Бодрухіна ( І курс спеціальності «Міжнародне право»), Казанович Олександр (І курс спеціальності «Міжнародне право»).

Ще одним сюрпризом для глядачів став запальний танок викладача Ушакова Ю.А.

Шановні жінки, зичимо Вам весняного настрою, посмішок, безмежного жіночого щастя! Щоб Ви були повсякчас оточені ніжністю і турботою, щоб Ваше життя було світлим і натхненним!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ