Двадцять перша осінь в історії Київського міжнародного університету.

Незважаючи на те, що осінь – це не зовсім тепла пора року, вона зігріває нас своїми святами: День вчителя, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День народження всім нам рідного Київського міжнародного університету та його засновника, президента, професора Хачатуряна Х.В.

Сьогодні нам 21. Це багато чи мало? Це не 210, а всього 21. Звичайно, для вищого навчального закладу мало. Але БАГАТО тому, що немало зроблено: із п’яти факультетів Міжнародного інституту лінгвістики і права (МІЛП), які розташовувались в орендованих приміщеннях, сьогодні – це Київський міжнародний університет (КиМУ), вищий навчальний заклад європейського типу, орієнтований на якісну освіту, освіту поклику нового часу, знаний в Україні і за кордоном, у структурі якого 5 інститутів, 3 факультети, аспірантура, докторантура, Ліцей, Коледж, 3 наукові центри, має 40 тис. кв.м власних навчальних приміщень, 2 гуртожитки на 1500 місць, який за 21 рік своєї діяльності підготував для рідної країни понад 15 тис. фахівців у галузі міжнародних відносин, права, лінгвістики, економіки, психології, журналістики, кіно-, телемистецтва та ін.

Ось тому студенти вирішили 3 листопада 2015 р. об'єднати всі вищезгадані осінні свята в одне святкування і представити 21-шу осінь в історії КиМУ у жанрах розмовного, вокально-хорового та хореографічного мистецтва. Фігурантами свята звичайно були викладачі і студенти і всі дії на сцені стосувались і тих, і інших.

Ведучі– студенти Андрій Салеомон і Карина Костюкевич (4-й курс, акторське мистецтво). Учасники самодіяльності, а це були студенти спеціальностей «акторське мистецтво», «кіно-, телемистецтво», Коледжу КиМУ, створили святкову дружню атмосферу, море позитиву і гарного настрою. Сміх та овації викликав анімаційний гумористичний ролик, який відобразив студентів у таких ситуаціях, як вигляд студента, який уперше побачив завдання модульної контрольної роботи або спізнюється на пару, ніч перед здачею курсової або бакалаврської роботи та ін.

Можна з упевненістю сказати, що свято вдалось. А допомагали студентам у цьому режисери-постановники – доценти Мироненко М.О., Порожна С.Г. Закінчився концерт аплодисментами та піснею «Аист на крыше» у виконанні гурту студенток 3-го курсу спеціальності «кіно-, телемистецтво», яку підхопили всі присутні в актовій залі та сердечними побажаннями ведучих Андрія та Карини: У цей святковий осінній час прийміть побажання від нас, Хай буде здоров'я міцне, мов граніт, і з ним вам прожити не менше 100 літ! Хай горе обходить вас стороною, а щастя приходить і ллється рікою! Всім бажаємо чистого, мирного неба над головою!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ