Шостий Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті»

Уже стало доброю освітянською традицією для вищих навчальних закладів, коледжів щороку демонструвати власні здобутки на міжнародних форумах і виставках. Метою таких виставок є залучення суспільного інтересу до освіти, інформування молоді про можливості отримання професійної освіти в Україні та за кордоном аби кожен випускник, абітурієнт міг вибрати собі дорогу в житті, зрозуміти, які має перспективи після одержання диплома бакалавра та магістра.

21–23 жовтня в Київському Палаці дітей та юнацтва працював Шостий міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті». Організатори – Міністерство освіти і науки, Національна академія педагогічних наук України. Участь у форумі взяли навчальні заклади з 22 регіонів України, Польщі, США, Франції, Словаччини.

В урочистому відкритті Форуму та процедурі нагородження переможців тематичних номінацій взяв участь академік Кремінь В.Г. – президент Педагогічної академії наук України, вітання міністра освіти і науки С. Квіта оголосила Рибалко А.В. – начальник відділу природничої та технічної освіти МОН України.

Київський міжнародний університет був представлений працівниками Центру інформації, міжнародних та громадських зв’язків (керівник – Чучковська О.М.) і студентами, членами Студентського уряду університету (голова – Шевченко Володимир, студент IVкурсу спеціальності «Міжнародні відносини»).

Упродовж трьох днів майбутні абітурієнти знайомились із новими умовами прийому та навчання у 2015 році, з міжнародними освітніми програмами, зокрема, програмою подвійного диплома Центрально-Європейського університету (Словаччина) та Київського міжнародного університету (Україна), програмами обміну, спілкувались зі студентами. На обладнаному робочому місці абітурієнти мали змогу переглянути презентацію КиМУ, програми «Студентський квиток» і «Свіжий погляд», які готують студенти Інституту телебачення, кіно і театру і демонструються на 20 телеканалах України. А головне, вони отримали відповіді на запитання: який прохідний бал?; як буде записана кваліфікація в дипломі?; ким можна працювати після отримання диплома?; чи є військова кафедра, гуртожиток, яка вартість навчання?

Працівники Центру інформації детально інформували молодь щодо пільг при вступі до КиМУ за умови участі у Всеукраїнській олімпіаді та універсіаді, інтелектуальних проектах, які проводить університет у межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті», переваги навчання на підготовчому відділенні, а ті, хто не визначився з майбутньою спеціальністю, отримали запрошення на профорієнтаційне тестування (24 жовтня та 7 листопада 2014 р.) на базі КиМУ, яке проводитимуть фахівці–психологи Інституту суспільно-політичних наук КиМУ.

21 жовтня, у межах форуму, пройшло нагородження переможців конкурсу з тематичних номінацій. Київський міжнародний університет взяв участь у номінації «Інноваційні напрями діяльності Київського міжнародного університету з інтеграції в європейський освітній і науковий простір», представивши діючі інноваційні проекти з міжнародного співробітництва і здобув почесне звання «Лауреат конкурсу».

Дякуємо студентам університету за активну участь у роботі виставки-форуму, велику роз’яснювальну роботу, проведену серед старшокласників шкіл:

• Фроловій Євгенії – III курс спеціальності «Правознавство»;
  • Раку Олексію – III курс спеціальності «Правознавство»;
  • Філіповському Андрію – IV курс спеціальності «Туризм»;
  • Олександровій Ксенії – IV курс спеціальності «Туризм»;
  • Григор'євій Анні – І курс спеціальності «Журналістика»;
  • Фоміну Денису – І курс спеціальності «Журналістика».
КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ