Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2014»

13-15 листопада 2014 р. Київський міжнародний університет взяв участь у XXVI Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2014» і виставці закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», яка відбулась у приміщенні центру ділового та культурного співробітництва «Український Дім» (м. Київ).

В урочистому відкритті виставки взяли участь: президент Національної академії педагогічних наук України Кремінь ВГ., депутат Верховної Ради України Гриневич Л.М., заступник міністра освіти і науки України Полянський П.Б., представники посольств Польщі, Чехії, Франції, Німеччини.

Для школярів, абітурієнтів і їх батьків, а також студентів і освітян – це завжди непересічна подія, під час якої вони мають змогу ознайомитися з пропозиціями у сфері надання освітніх послуг як в Україні, так і за кордоном. У виставці взяли участь понад 100 українських і закордонних навчальних закладів.

Працівники Центру довузівської підготовки та Центру інформації Київського міжнародного університету ознайомили понад тисячу абітурієнтів зі спеціальностями, які вони можуть здобути як у Коледжі КиМУ, так і в Університеті, умовами навчання та працевлаштування в майбутньому, роз’ясняли нові вимоги вступної кампанії 2015 року, ефективні шляхи підготовки до зовнішнього незалежного тестування. Молодь нині цікавлять питання стажування за кордоном, можливість отримання спільних з європейськими вишами дипломів, а саме програма подвійних дипломів Київського міжнародного університету та Центрально-Європейського (м. Скаліца, Словаччина) з таких напрямів підготовки: міжнародні відносини, міжнародні відносини та право, міжнародні відносини та економіка, міжнародні відносини та туризм, менеджмент.

Ті абітурієнти, які ще не визначилися з майбутньою професією, отримали запрошення на професійне тестування, що проводиться щоп’ятниці в КиМУ фахівцями кафедри психології і в якому від початку навчального року вже взяли участь понад 300 старшокласників. Треба сказати, що одні учасники профтесту підтвердили, що він допоміг їм переконатись у правильності власного вибору, а інші (передусім дев'ятикласники) розглядають його як перший крок у виборі майбутньої професії.

Зі старшокласниками, відвідувачами виставки, працювали також студенти Київського міжнародного університету, а саме: Франчук Ірина, Шашков Віталій (спеціальність «Психологія»), Орябінська Анастасія, Шаюк Анастасія (спеціальність «Фармація»), Раголина Катерина, Абраамян Анжеліка (спеціальність «Кіно-, телемистецтво»). Щира подяка вам, шановні студенти за допомогу!

Шановні абітурієнти!
Київський міжнародний університет, один з найкращих приватних ВНЗ України за даними Консолідованого рейтингу ВНЗ України 2014 року, – це шлях до успіху, до здійснення мрій! Чекаємо вас на днях відкритих дверей щосуботи о 10:00, на Всеукраїнській Олімпіаді з базових дисциплін 29 листопада 2014 року, на Всеукраїнській Універсіаді (захист науково-дослідних робіт) 21 лютого 2015 року.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ