ВИПУСК СЛУХАЧІВ ПІДГОТОВЧОГО ВІДДІЛЕННЯ КиМУ-2014

7 червня 2014 року, успішно склавши випускні іспити, слухачі підготовчого відділення Київського міжнародного університету зробили перший крок до вступу до Університету й Коледжу КиМУ – відсвяткували закінчення 2013–2014 н. р. на підготовчому відділенні, який тривав від 1 жовтня 2013 року до 31 травня 2014 року.

Підготовче відділення Київського міжнародного університету – структурний підрозділ, який допомагає абітурієнтам у професійному самовизначенні, дає ґрунтовну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання і стає надійним фундаментом успішного навчання за обраним фахом у КиМУ.

У святкуванні взяли участь викладачі, куратори курсів, батьки та друзі слухачів. Модератор свята – методист підготовчого відділення КиМУ, Депутат Ніна Олександрівна.

З вітальним словом виступили професор Некряч А.І., проректор з наукової роботи КиМУ, професор Рудаківська С.В., проректор з питань довузівської підготовки КиМУ, викладачі та куратори груп, які привітали випускників із першими відповідальними кроками в доросле життя, акцентували увагу на пільгах при зарахуванні до Університету та Коледжу, подякували батькам за виховання розумних і яскравих молодих особистостей, які є майбутнім нашої держави.

У межах свята також пройшов профорієнтаційний фест, завданням якого було створення профорієнтаційного календаря абітурієнта, «дерева професій», профорієнтаційної стіннівки «Хочу, умію, можу»; визначення алгоритму вибору професій і якими мають бути сходинки від школи до ВНЗ.

Урочисту церемонію вручення витягу з наказу по Київському міжнародному університету №115 від 6 червня 2014 року про рекомендацію до зарахування випускників підготовчого відділення до складу студентів I курсу Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ провела Рудаківська С.В. разом з професором Некряч А.І., щиро бажаючи кожному здійснення планів та успішної здачі ЗНО.

Колектив підготовчого відділення КиМУ оригінально і творчо підійшов до святкування випуску. Патріотичний флешмоб «Єдина країна – Единая страна» об’єднав під своєрідним українським прапором представників різних регіонів України. Святкову атмосферу в залі створювали виступи учениці Ліцею КиМУ Щурук Таїсії та студентки театрального відділення КиМУ Кудряшової Наталії, а також творчі виступи майбутніх студентів КиМУ.

Шановні випускники, Вами зроблено перший відповідальний крок у доросле життя! Вірте у власні сили, прагніть до успіху і Ви його досягнете!
Київський міжнародний університет і Коледж КиМУ будуть раді вітати Вас уже як студентів!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ