Випускний вечір у Ліцеї КиМУ

У школах України віддзвенів останній дзвінок. Кожен, хто причетний до навчального процесу, відчував змішані почуття: хто – радість від майбутніх канікул, хто – сум від закінчення школи, а хто – хвилювання від очікування майбутнього.

31 травня 2014 р. Ліцей Київського міжнародного університету проводжав учнів 11 класів у доросле життя. Море квітів, хвилювання й усмішки на обличчях, музика, пісні, подяки, побажання – усе це створило незабутню атмосферу в актовій залі КиМУ, де проходило свято.

Найщиріші побажання успішної реалізації своїх планів звучали від проректорів Київського міжнародного університетів, професорів Данченко Т.В., Рудаківської С.В., викладачів ліцею та батьків. 15 одинадцятикласників отримали атестати про повну загальну середню освіту, серед яких троє були нагороджені золотими медалями.

Керівники Інститутів телебачення, кіно і театру, Інституту міжнародних відносин та Юридичного інституту КиМУ вручили пільгові сертифікати абітурієнта випускникам-переможцям інтелектуальних проектів, які проводились упродовж навчального року, студенти театрального відділення привітали всіх запальним танцем.

Випускники з удячністю подарували своїм вчителям і батькам пісні і шкільний вальс, тепло привітали педагогів і своїх класних керівників із завершенням навчального року, наприкінці свята за традицією, як символ здійснення своїх мрій, випустили в небо різнокольорові кульки.

Дорогі випускники! Ідіть по життю красиво і впевнено, даруйте людям світло і радість, ніколи не забувайте своїх вчителів, шануйте батьків, виправдовуйте їхні надії та сподівання! Вірте у власні сили і досягнете успіху!