Урочистості з нагоди випуску магістрів КиМУ

2014 рік – це рік 20-річчя Київського міжнародного університету. За роки свого існування професорсько-викладацьким складом КиМУ підготовлено понад 12 тисяч фахівців для всіх регіонів України.

А 31 січня Університет випускав нову, 15-ту плеяду фахівців: 300 магістрів   з міжнародних відносин, міжнародного права, міжнародних економічних відносин, країнознавства, міжнародної інформації, правознавства, психології, економіки та лінгвістики,  кіно-, телемистецтва, серед яких 87 випускників отримали  дипломи з відзнакою, а 10 випускникам присвоєно звання «Гордість університету» з врученням золотих  медалей. Церемонію вручення цих почесних нагород провів президент університету, професор Хачатурян Х.В. Він же побажав усім щасливого майбутнього та успішного кар’єрного зростання: «…Ви отримали ту основу, ту базу, яка впродовж усього життя буде сприяти досягненню успіху, використовуйте з користю знання, здобуті в Київському міжнародному університеті…»

Серед цьогорічних випускників – учасники міжнародних змагань з міжнародного права імені Телдерса та Мартенса – Оверченко Валерія (магістр міжнародного права); всеукраїнських змагань з права – Стукалова Анна (магістр права); учасники й переможці міжвузівських творчих фестивалів і конкурсів – Квітченко Яна, Єрмакова Анна (магістри права); переможець XIV Міжнародного Бердянського кінофестивалю в номінації «Краща студентська робота» – Єсаков Олексій (магістр кіно-, телемистецтва); активісти Cтудентського парламенту університету – Долгополий Богдан (магістр адміністративного менеджменту), Серга Андрій (магістр міжнародного права).

Ведуча церемонії, професор Данченко Т.В. зачитала вітальні телеграми, які надійшли на адресу випускників від Міністерства освіти і науки України, вузів-партнерів з міжнародних проектів, зокрема Римського університету «La Sapienza».

Після вручення дипломів, поздоровлень, зі словами вдячності викладачам, наставникам від імені випускників виступила магістр права Карапетян Світлана.

Урочиста церемонія закінчилася традиційним ритуалом, що існує у світі на знак того, що колишні студенти вже стали дипломованими спеціалістами – перекиданням китички на конфедератці з правого боку на лівий і проголошенням клятви випускника КиМУ.

Від імені університетської спільноти щиро вітаємо випускників Київського міжнародного університету!
Зичимо успіхів у житті та блискучої кар’єри, з гордістю носіть звання випускника Київського міжнародного університету! У добру путь, дорогі випускники!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ