Урочистості з нагоди випуску магістрів КиМУ

2014 рік – це рік 20-річчя Київського міжнародного університету. За цей період університет підготував для України більше 14 тисяч фахівців із 26 спеціальностей.

У 2014 році відбулось два випуски магістрів (31 січня та 27 червня) з міжнародних відносин, міжнародного права, міжнародних економічних відносин, країнознавства, міжнародної інформації, правознавства, психології, політології, економіки та лінгвістики, кіно-, телемистецтва, журналістики, всього – 400 фахівців, серед яких 99 отримали дипломи з відзнакою, а 14 випускникам присвоєно звання «Гордість університету» з врученням золотих медалей.

27 червня 2014 року урочистості розпочалися з благословення Владики Євстратія (УПЦ КП) молодих фахівців на плідну працю і успіхи в усіх їх починаннях, вітальних телеграм, які надійшли від Міністерства освіти і науки України, вузів-партнерів по міжнародним проектам.

Вручаючи почесні нагороди кращим випускникам 2014 року, президент КиМУ, професор Хачатурян Х.В. побажав усім щасливого майбутнього та успішного кар’єрного зростання: «…Ви отримали ту основу, ту базу, яка впродовж усього життя буде сприяти досягненню успіх. Використовуйте з користю знання, здобуті в Київському міжнародному університеті…».

Серед цьогорічних випускників – учасники міжнародних змагань з міжнародного права ім. Телдерса та ім. Мартенса, учасники й переможці міжвузівських творчих фестивалів і конкурсів, XIV Міжнародного Бердянського кінофестивалю в номінації «Краща студентська робота», активісти Cтудентського уряду університету.

Щиро вітали своїх випускників директори інститутів, декани факультетів, у залі панувала атмосфера радості від усвідомлення того, що вчорашні студенти, а сьогодні молоді фахівці, завершили ще одну сторінку в своєму житті та їх мрії стали реальністю.

Після вручення дипломів, поздоровлень, зі словами вдячності викладачам, наставникам від імені випускників виступив магістр політології, голова Студентського уряду останніх років Валерій Алексанян, який подякував всьому професорсько-викладацькому складу за кваліфіковану підготовку, здобуті глибокі знання та практичні вміння, що стануть важливим фундаментом у їхній майбутній професійній діяльності, а також зазначив, що із гордістю будуть нести звання випускника Київського міжнародного університету.

Урочиста церемонія закінчилася традиційним ритуалом, що існує у світі на знак того, що колишні студенти вже стали дипломованими спеціалістами – перекиданням китички на конфедератці з правого боку на лівий, проголошенням клятви випускника КиМУ та музичним вітанням від викладачів університету у виконанні викладача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Пономар К.М.

Від імені університетської спільноти щиро вітаємо випускників Київського міжнародного університету!
І нехай доля і вищі сили допоможуть Вам здійснити найсміливіші мрії! Повірте, доля дуже щира до тих, хто наполегливо йде до своєї мети!!! У добру путь, друзі!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ