Інтелектуальна вікторина з нагоди Дня працівників освіти

Після нещодавніх поразок і перемог у спортивних змаганнях, викладачі та студенти Університету зійшлися ще й в інтелектуальному двобої – вікторині, приуроченій до святкування Дня працівників освіти. 7 жовтня 2014 року в актовій залі Університету дві команди, які представляли студентство та викладацький склад КиМУ, численні вболівальники з одного та іншого боків, а також чарівні ведучі вечора – проректор з навчально-виховної роботи, професор Данченко Т.В. і студентка Інституту телебачення, кіно і театру Катерина Волошина зібрались, щоб довести, що інтелектуальний поєдинок можливий не лише під час лекційних і семінарських занять.

Упродовж чотирьох турів змагання під пильним оком журі учасники продемонстрували власні знання в різних галузях знань і похвалились не лише своїм розумом, але й показали злагоджену командну роботу.

Чим відрізняється заряд протона й електрона, хто винайшов радіо, яка стать у генетиці позначається «люстерком Венери», як на Русі називали дружинників, коли була використана перша атомна бомба – на ці та багато інших запитань від ведучих вечора відповіли команди. В останньому турі вікторини у своєрідній дуелі зійшлися капітани: від команди викладачів – Денис Олександрович Борисенко, студентів представляв Тігран Мартиросян (I курс магістратури, міжнародні відносини). Без жодного слова продемонструвати своїм командам «Віденську систему» та «Битву на Чудському озері» виявилося для капітанів не таким уже й легким завданням, тож раунд закінчився бойовою нічиєю.

Усе ж, досвідчені наставники довели, що наші студенти, хоч і найкращі, але їм потрібно ще багато вчитись, щоб досягти рівня знань, достатнього для перемоги.

Усі учасники за проявлений розум і кмітливість здобули перемогу в номінаціях:

• Інтелектуальний потенціал – Борисенко Д.О.;
  • Золотий розум команди – Глуцька А.І.;
  • Надія науки – Кощенко К.В.;
  • Ясний розум – Самойлов О.Ф.;
  • Креативність мислення – Мартиросян Тігран;
  • Голова на мільйон – Дунаєв Даніїл (I курс, міжнародне право);
  • Світоч знань – Фомін Денис (I курс, журналістика);
  • Швидкість думки – Давиденко Павло (I курс, міжнародна інформація).

У заході взяли участь також керівництво та учні Ліцею, концертними номерами порадували студенти Коледжу та Університету, серед них: Таїсія Щурук, Марія Мріх, Алексанян Елен, Краснопольська Валерія та інші.

Вітаємо учасників і переможців вікторини! Ви вкотре довели, що знання, здобуті в стінах рідного університету, помножені на оригінальність і креативність – запорука успіху в будь-якій сфері життя!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ